Ambienti on/off

Join the new world

 

Une Kam Nje Enderr...

Dita 1,830, 23:29 E Publikuar në Albania Shqipëria nga armandshala

Endrra ime dhe e cdo shqiptari esht te shohe shiperine te bashkuar si ne loje dhe ne realitet...ne realitet nk kemi gje ne dore...por ne loje kemi nje mundesi te vogel...prandaj themi te pergatitemi mire dhe te bejm luften e shekullit...kemi treguar ce mund tia dalim mbane si ne loje kur morrem kosoven nga serbia dhe ne realitet kur skenderbeu i rezistoi turqise per 25 vjet...prandaj them ti lem problemet shoke dhe te luftojm 1 her ne jet me shpirt dhe me mend se bashku...

Me Rastin e 100 vjetorit mendova ce te kontaktonit ne ndonje televizion dhe te publikonin kete lojen..dhe ndonje video te cilet ta benin per lojen...me ket rast 100 vjetori do bashkoheshin shume lojtare mqse i ka kapur fryma patriotizmit...sdo kishte dhurata me te bukura per lojen clirimi i shqiperise dhe afrimi i shume lojtareve te rinj...ku do ndimonin shume shtetin shqiptar...
Kaq kisha un jepni mendimin tuaj lidhur ne kto ceshtje...

Ti Shqiperi Me Jep Nder . Me Jep Emrin Shqipetar .

 

Komentet

thanas7759
thanas7759 Dita 1,830, 00:31

mir e ke sic e the por nje loi esht nuk esht realitet V+S
lozni per qef djema

ujku76
ujku76 Dita 1,830, 05:46

V

emka.ill
emka.ill Dita 1,830, 08:16

V

Dr. A. Kulla
Dr. A. Kulla Dita 1,830, 09:55

v

Fessti
Fessti Dita 1,830, 10:06

bravo...
vote...

Andiroid
Andiroid Dita 1,830, 10:18

V+S Bravooo!!!!

fluse
fluse Dita 1,830, 10:23

v

albanianeagle1
albanianeagle1 Dita 1,830, 11:42

edhe ne Real Life te gjithe ne e kemi ne dore . . . tani kosova ka fituar pavaresine dhe nese kosovaret duan te bashkohen nuk ka komb qe ti ndaloje

PraeIllyric
PraeIllyric Dita 1,830, 13:58

Për me u bashkue nji popull, duhet me e pasë prijësin e mirë. Për fat të keq...

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.