Ambienti on/off

Join the new world

 

Udri za Srbiju u Brcko

Dita 1,826, 06:41 E Publikuar në Serbia Serbia nga ch0da Sector car

Lukavi Bosanci su uzeli avatare jedince 83% i udaraju za Bosnu.Jos shautuju da se regija vraca.
UDRI ZA SRBIJU U BRCKO

NECE ONI SRBINA PREVARITI OVIM !

Za shout http://www.erepublik.com/en/article/udri-za-srbiju-u-brcko-2160021/1/20

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1405315

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5170058

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5170085
Evo i linkovi ljudi koji su pokusali da prevare eSrbiju

 

Komentet

D O N G S A L
D O N G S A L Dita 1,826, 06:55

samo sto sam stavio shout o ovome, sa pitanjem da li i zbog ovakve provokacije mora da se pravi clanak, evo stize odgovor od autora ovog clanka..

Conte Oliver
Conte Oliver Dita 1,826, 09:04

РАСПАМЕЋАВАЈ

Vlajko delija
Vlajko delija Dita 1,826, 11:37

o7

SrpskaCG
SrpskaCG Dita 1,826, 11:47

http://www.erepublik.com/sr/citizen/profile/5202440
ZASTO OVAJ LIK IMA SRPSKO DRZAVLJANSTVO!///?????

dzonyss
dzonyss Dita 1,826, 13:54

Admiral ae ne s.ri me.tolu jedan!

4 zena
4 zena Dita 1,827, 09:44

aha

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.