Ambienti on/off

Join the new world

 

U Ormaru - Drugi Dio

Dita 1,872, 07:26 E Publikuar në Croatia Kroacia nga Terrixfull

Eto odlučio ja da ''ponovim'' svoju scenu i naravno, bilo je slika 😃
Ovakvog me stari uhvatio kada je otvorio ormar. Odmah je rekao svoju slavnu rečenicu:
- Pa koji KU**C OPET radiš ovdje!????
- Pa čitam Harry Pottera!
- Kojeg???
- Onog.
- Koju knjigu Harry Pottera???
- Znaš onu gdje onaj deda pada s kule.
- Jeli, sad i to čitaš!! Nisi mogao čitat nešto edukativnije??? Kao na primjer enciklopediju.
- Da, bravo tata! Ko još čita enciklopedije u ormaru -.-
- Imaš 10! DESET minuta, da se pokupiš VAN iz ormara ili, ili! Bolje da ne znaš!!

I mislim da ova prva i druga slika sliče ovoj.


Vidimo se 😃


 

Komentet

Delboy97
Delboy97 Dita 1,872, 07:29

Aahhahahah kralj!

Silver_Fishy
Silver_Fishy Dita 1,872, 07:33

iduci put u narniu!

Mr.gREg
Mr.gREg Dita 1,872, 07:38

ludddddd xD
vote

draz2112
draz2112 Dita 1,872, 07:42

hahahahahahahaha ludjak

vote

draz2112
draz2112 Dita 1,872, 07:43

a eto ti i sub

Lord Marlock
Lord Marlock Dita 1,872, 07:44

legenda!

Absentee
Absentee Dita 1,872, 07:45

duso, izadji iz ormara, mozes ti to

Ukrainian Dream
Ukrainian Dream Dita 1,872, 08:08

Potpis na Silver_Fishy...
... sljedeći put probaj pronaći put do Narnije xD

Don Falcone
Don Falcone Dita 1,872, 08:20

xd

AussieCRO
AussieCRO Dita 1,872, 08:22

v+s pazi da se ne izgubiš 😉

dady12
dady12 Dita 1,872, 09:14

Tvom starom treba predložit par metoda da te urazumi .D

Feynovac
Feynovac Dita 1,872, 11:19

Hehehe.

Xherrz.
Xherrz. Dita 1,872, 11:32

Možda trebaš veći ormar

coki.st
coki.st Dita 1,872, 14:34

vote

Atea
Atea Dita 1,873, 04:41

Možda trebaš veći ormar

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.