Ambienti on/off

Join the new world

 

Sunt nascut in Moldova!!!

Dita 1,858, 12:46 E Publikuar në Republic of Moldova Republika e Moldavisë nga Artur Tventarnii

Salutare Natiune!

Nu am considerat niciodata ca as avea mari aptitudini la scris, probabil asa si este dar am hotarit sa-mi incerc norocul iar voi, cititorii sa ma judecati . In timpul urmator voi veni cu o serie de articole de istorie a eMoldovei, interviuri si alte publicatii prin intermediu carora sper sa nu va plictisesc prea tare .

Incepem cu un interviu din partea unui jucator din egeneratia mea, un bun prieten in joc dar si in Rl pentru cit il cunosc,

Doamnelor si Domnilor urmeaza un interviu cu Victqr:

Sunt nascut in Moldova!
Cu respect,
Artur Tventarnii.

Chisinau,21 decembrie 2012.

 

Komentet

Norman Asante
Norman Asante Dita 1,858, 12:57

Ai dreptate. Azi cu totii avem dreptul sa ne sărbătorim a doua zi de naștere. Cat pe ce sa murim in Apocalipsa. Eram la un milimetru de dispariție...

Felicitări Arturcic! Iar in Moldova te-ai născut! Nu-ti pare rau ca nu esti neamț sau japonez poate?

Invinciblemd
Invinciblemd Dita 1,859, 22:39

confirm.

suntem nascuti in moldova.

Invinciblemd
Invinciblemd Dita 1,859, 22:39

numai ca artuska iar a incurcat ceva:
ce are fobalul cu carla dream ?

steagu ?

copkile, fii serios

MDPhoenix
MDPhoenix Dita 1,860, 03:51

Nascut in Moldova!!! Iubitiva tara!

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.