Ambienti on/off

Join the new world

 

SPA & CETA

Dita 1,913, 14:27 E Publikuar në Albania Shqipëria nga Cerciz.Topulli


Special Power of Albania shtepia ime .
Ceta endrra ime .

SPA & Ceta ecin te dyja krah per krah .

Une kam pas nje plan qe Ceten ta krijoj brenda SPA pra, ne njerin prej regjimenteve te SPA te krijoja ceten.
Por nuk do kishte imazhin e duhur edhe Cercizi nuk do te ishte i lumtur.
Por kjo nuk do te thote qe une me kete Mu te re kam hequr dore nga SPA.

Ceta do te vleje per te stervitur ushtaret e rinj dhe me pas keta trima kure te jene stervitur dhe disiplinuar ne Cete do te rreshtohen ne rradhet e njesis me te mire ne eAlbania ne SPA.

Ndimat do te jene te tilla :
Kush ploteson DO 5q7
Kush nuk ploteson Do 3q7
Do nuk eshte kusht . Ejani bashkohuni me Mu-ne me te mire ne eShqiperi

SPA & Ceta ecin te dyja krah per krah .

Si komandant i Cetes ju ftoj te gjithe te rinjte qe kane deshire te jene ushtar te forte dhe te disiplinuar te bashkohen me ceten .
Tashme numri nuk eshte i limituar . Te gjithe ushtaret qe duan te disiplinohen jane te mirpritur

Per me shume info Click http://www.erepublik.com/en/article/njoftim1-2212666/1/20Kapedan : Cerciz.Topulli
 

Komentet

ArnoldDjin
ArnoldDjin Dita 1,913, 14:38

o7

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dita 1,913, 14:45

o7

Catatumbo
Catatumbo Dita 1,913, 14:39

o/ suksese

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dita 1,913, 14:44

Faleminderit o7

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Dita 1,913, 14:50

suksese

kushtrimzz
kushtrimzz Dita 1,913, 17:16

o/

enzq
enzq Dita 1,913, 21:11

V

Mustafa XXL
Mustafa XXL Dita 1,914, 04:50

V sukses nga Shpata E Kastrotit

Andiroid
Andiroid Dita 1,914, 04:54

o7

samenamenonameless
samenamenonameless Dita 1,914, 09:28

\o/ komandar

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dita 1,914, 10:26

Suksese ndyrsir:P
From Hasas with love

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dita 1,914, 12:55

I ka lufta keto gjera nuk zgjidhet gjithca me nje hasa 😛
HE HE shkojme dot ne in USA por e sjellim usan ketu 😃

Korab Zhara
Korab Zhara Dita 1,915, 10:42

suksese

DrenicaaUqk
DrenicaaUqk Dita 1,931, 09:34

v s

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.