Ambienti on/off

Join the new world

 

sa mini meetinga

Dita 1,901, 13:37 E Publikuar në Croatia Kroacia nga lasicaHR

evo i nas mali nesluzbeni mini meeting je i sluzbeno zavrsio!

imali smo par rasprava al uglavnom smo vas ogovarali1
pošto niste bili dobri i pošto sam skupio jako malo v+s dobijete dvije slikice i to je to 😛njab do njaba, dvije njabice i ultra-njab iza kamerenas drug broc pusta visak tekucine

do iduceg clanka uzivajte 😘

 

Komentet

broc
broc Dita 1,901, 13:44

ne pustam visak tekucine nego obiljezavam teritorij!

lasicaHR
lasicaHR Dita 1,901, 13:51

piva proradila

BacoST
BacoST Dita 1,901, 14:00

lol
a ovog Broca svigdi.... da u prasumi dignen kamen ispod njega bi bia ON : D

Daria89
Daria89 Dita 1,901, 14:17

😁 jutarnja kava i za nekoga pivo 😛

Atea
Atea Dita 1,901, 14:46

Jeste vesli ujutro najranije xD

ThorFSB
ThorFSB Dita 1,901, 14:49

Ugl.

Sexymacan, daj seku!

WhiteEagle1950
WhiteEagle1950 Dita 1,901, 15:33

nema alkhool nema vote

lasicaHR
lasicaHR Dita 1,901, 16:59

kako nema alkohola,pa broc rasipa alkohol XD

Tom Tomasic
Tom Tomasic Dita 1,901, 17:28

SiV

C O D A 9 9 8 9
C O D A 9 9 8 9 Dita 1,902, 01:34

Broc se uvijek svima uguzi 🙂

Sucko
Sucko Dita 1,902, 02:22

vote

Goran L
Goran L Dita 1,902, 07:59

tu ja cekam bus za doma! v

63neno
63neno Dita 1,902, 10:31

Glas i pretplata (za više slikica)

dkivi
dkivi Dita 1,903, 06:03

broc ko broc : D

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.