Ambienti on/off

Join the new world

 

porque odeio and-galo saiba aqui

Dita 1,903, 05:42 E Publikuar në Brazil Brazili nga Neto Ferreiraa

olá leitor,no começo eu era muito amigo de and-galo,antes dele jogar o ereplubik,num certo dia aconteceu o pior, eu sair de casa para trabalhar dai voltei e vi and-galo com a minha namorada.

desde então minha vida e caça eles,quando soube que ele tava no erepublik.eu emtrei no jogo, pa acabar com a vida dele.

e agora eu vou me vingar, muhahahahahaha muhahahahahahahahaha.vou fazer galinhada dele

hm...saboroso

 

Komentet

Web Carioca
Web Carioca Dita 1,903, 05:50

Todo castigo é pouco para corno.

🙂

Este precisa ficar no top5

Racer80
Racer80 Dita 1,903, 05:51

Esse Neto...

BonzerBR
BonzerBR Dita 1,903, 05:53

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Eiiiiiita Galo seu safadão, se vinga msm cara, você ta no seu direito.

Jessex
Jessex Dita 1,903, 05:59

Por essa loira gostosa eu to pouco me fudendo quem é o corno ahuahuahuahu

Dr.Knight
Dr.Knight Dita 1,903, 06:10

Neto...Neto...Neto...

And-Galo
And-Galo Dita 1,903, 06:16

Ex-namorada

abs

Guilpas
Guilpas Dita 1,903, 06:33

mandou bem Galo

Andrews Longhi
Andrews Longhi Dita 1,903, 06:55

oloko

Rex Megathunder
Rex Megathunder Dita 1,903, 12:04

opa, isso ai não é galinhada não!! galinha tem mais coisa!!

MaverickMAX
MaverickMAX Dita 1,904, 06:26

Deu até fome. Me convida pro jantar.

Senhor Ymer
Senhor Ymer Dita 3,302, 12:27

eu amo ele, o que fazer?

Senhor Ymer
Senhor Ymer Dita 3,302, 12:27

And Galo me come

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.