Ambienti on/off

Join the new world

 

Papus adios

Dita 1,911, 10:39 E Publikuar në Croatia Kroacia nga darksfer

Kad nemaš kaj za reći, slika budalu usrećibez uvreda, mislio sam na sebe 😛

 

Komentet

kole09
kole09 Dita 1,911, 10:42

moga si nac neku s lipson guzicon:D

darksfer
darksfer Dita 1,911, 11:34

a bože moj xD

SIavonac
SIavonac Dita 1,911, 11:50

ova je savrsena pusti ga sta prica

Bloodsage
Bloodsage Dita 1,912, 02:24

ako se ko razumije u guzice ond je to kole 😛

funky_ribar
funky_ribar Dita 1,913, 00:53

konačno gujsca xD

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.