Ambienti on/off

Join the new world

 

osveta ?

Dita 1,911, 13:24 E Publikuar në Croatia Kroacia nga Eurofakis

molim osvetite mi se za spamanje

 

Komentet

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:24

evotajte

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:24

o

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

v

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

d

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

j

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

e

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

a

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

j

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:25

m

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:26

o

Zvonimir Brle
Zvonimir Brle Dita 1,911, 13:28

ti si glup

TolaxD
TolaxD Dita 2,041, 05:00

ti si glup

pauki
pauki Dita 1,911, 13:28

ne votajte mu nis, samo zeli bit u centru paznje

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,912, 02:32

evo ti vote jedan

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,911, 13:33

hahah bravo pauki upravo sam to tia postić da sve zaspamam a da meni nitko xD

The Bloody Wizard
The Bloody Wizard Dita 1,911, 13:36

jer se sta dobiva za votanje!? 😃

SexyCicko
SexyCicko Dita 1,911, 13:45

ja znam da on zeli bit u centru paznje, al svejedno mu moram poslat bar 15alerta, on ih je meni poslo 100 valjda -.-

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,912, 02:32

ja sam konta ako napišem članak da ćete izgubit volju za osvetom xD

pauki
pauki Dita 1,912, 02:42

nisi ti ni svjestan kakva ce osveta bit (:

Lord Marlock
Lord Marlock Dita 1,911, 14:30

hahaahah

Tom Tomasic
Tom Tomasic Dita 1,911, 17:33

Ja sam votal članak - jel se za to dobiva alert?
(xD)

Eurofakis
Eurofakis Dita 1,912, 02:31

ne ali a komentar dobiš ti alert

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.