Ambienti on/off

Join the new world

 

Novi Trening Booster

Dita 1,816, 15:27 E Publikuar në Serbia Serbia nga Zafreti
Novi trening booster
dostupan samo eSrbima 😃

Narucite odmah za samo 4.99 😃Za shout : Novi Trening Booster http://www.erepublik.com/hr/article/novi-trening-booster--2154302/1/20 😃

 

Komentet

BLAGULA
BLAGULA Dita 1,816, 15:51

PRVI

War3hous313
War3hous313 Dita 1,816, 16:45

msm da si pogresio neki od procenata. cini mi se da se pise 83% ; )

markiano
markiano Dita 1,816, 21:58

JOJA RAKOVICA
JOJA RAKOVICA Dita 1,816, 22:35

o/

iKoren
iKoren Dita 1,817, 02:13

xD

MilosObilicTOM
MilosObilicTOM Dita 1,817, 02:30

taman slavim rodjendan danas 😃 mogla bi jedna da se uzme 😃

MilosObilicTOM
MilosObilicTOM Dita 1,817, 02:31

😃

Salek63
Salek63 Dita 1,817, 06:25

pa srecan rodjendan onda 😃

bora 333
bora 333 Dita 1,819, 10:56

Za dobru litru ne bih žalio ni 10 goldeva.
Dobra litra rakije = -100% pameti

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.