Ambient on/off

Join the new world

 

Neliels aicinājums (saistībā ar ārzemju importu)

Day 1,948, 03:13 Published in Latvia USA by WaffenmeisterP.S Es zinu ,ka ārzemju imports nav liels . Nevarēju izdomāt par ko rakstīt, tāpēc izdomāju uzcept šo.
 

Comments

Telefons112
Telefons112 Day 1,948, 03:25

Šobrīd notiek streiks, kura ietvaros norisinās arī Latvijas ražotāju preču boikotēšana, tāpēc šāds aicinājums nav īsti vietā. Ja vēlamies panākt lielākas algas strādniekiem, tad vajag izdarīt spiedienu uz uzņēmējiem, jo no laba prāta jau viņi ar savu peļņu nedalīsies.

edits
edits Day 1,948, 04:59

Gribi palīdzēt eLAtvijai sāc strādāt, piedevām strādāt Latvijā, nekādā citā valstī un pirkt Latvijā ražoto!
Nāksies tevi apbēdināt - bet nestrādādams un nepirkdams Latvijā ražoto un piedevām aicinādams uz to vēl arī citus tu nēsi nekas vairāk kā LIEKĒDIS eLatvijai un tikai grauj tās stabilitāti. Zināma krīze ir iestājusies TAPĒC, ka liela daļa pilsoņu strāda un līdz ar to arī maksā nodokļus ārvalstīs (Polijā) Pastudē ekonomiku!!!!!

Netirais Harijs
Netirais Harijs Day 1,948, 07:02

Telepona idelu variants paredzot minimālo algu 20 laši dienā, savā šaurlenķa domāšanā uzburu šo ainu un redz kas sanāk:
ražotāji pie kuriem vēl strādā pa veco cenu paliek eLatvijā, pārējie vai klapē to bodi ciet, vai emigrē uz ārzemēm. Tātad nulle darbavietu pa dvacāru un darbinieki vai nu nestrādā vispār(streiks aleluja!) vai nu dodas uz ārzemēm. Nu, bet tā jau tikai mana šaurlenķa domāšana, drošvien telopona plānos iecerēts kas dižāks, ko mans prāts nespēj saskatīt.

Telefons112
Telefons112 Day 1,948, 12:35

Edits, pareizi saki, ka krize iestājusies, jo daudzi strādā ārzemēs un pie reizes arī tur iepērkas. Kāpēc tā ir? Jo algas Latvijā ir mazas, tas ir izskaidrojums. Algu palielināšana būtu risinājums.
Es tieši gribu palīdzēt Latvijai, tāpēc arī streikoju. Diemžēl nākas pielietot arī tādas sāpīgas protesta formas kā boikotēšana.

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,948, 04:52

Hmmm ? What is this ? Hmmmmm.....? Is this some kind a joke , or what?

inpoc1
inpoc1 Day 1,948, 05:15

tavijas "ražotājs" (pārdevējs) jau arī var būt latviešu spekulants. nopērk Polijā/ASV/Ķīnā vai vienalga, kur citur un pārdod Latvijā.

inpoc1
inpoc1 Day 1,948, 05:15

tb Latvija "ražotājs"

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,948, 05:18

es runāju par izejvielām , tām parasti ir visur vienādas cenas.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,948, 05:19

Doma ir ļoti laba,bet atvainojos,ka tā saku - neviens uz to neskatīsies,visi pirks lētāko variantu un tam cilvēkam būs vienalga Latvietis/Krievs/Polis vai Igaunis viņš nopirks to kas lētāks,ja vēlamies lai mums nav Importa ienākumi,tad visām precēm jāpaceļ Importa nodoklis.

AsinsVilks
AsinsVilks Day 1,948, 06:01

Pēdējoreiz , kad tas tika darīts, tad ar lielāko vairākumu šāds priekšlikums kongresā tik noraidīts

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,948, 05:24

Mana doma ir tāda - visi pārdot pa tiem 3 santīmiem to vienu vienību izejmateriāla, tu paskaties vai tu tos kvantatīvos daudzumus pērc no latvieša.

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,948, 05:25

Doma man radās , kad ievēroju ka bars britu tirgoja weapon raw materiālu pa 3 santīmiem pat ar visu importa nodokli

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,948, 05:27

bet arī runājot par pašzemju preci , vajadzētu jau pirkt to latvieša ražoto , jo protams ka ar visiem poļu 100% mes nevaram atļauties pārdot pa lēto un ja algas pazeminam tad te daži bērni sāk raudāt

McDaunis
McDaunis Day 1,949, 14:55

Kā lai varu zināt, vai latvdaunis, vai čučbeks, jo pēc nika hu* viņu sapratīsi no kā resus pērku! P.S. par laimi resus nepērku ne nieka, jo esmu 10 lopu fermu, 14 salpetra resu ieguvju īpašnieks. Tās mani nodrošina 100% ar izejvielām. McDaunis

homelessman
homelessman Day 1,949, 16:57

Kapec man pirkt LV preci ja arzemju prece letaka? ja protams ka nauda aizplust prom no valsts utt.. bet mani tas tpt neskar.. neredzu ka kko labu eLV man butu izdarijusi lai macinju biezaku padaritu

McDaunis
McDaunis Day 1,949, 21:55

Esi tik labiņš un tinies uz to valsti, kas tevis dēļ darīs visu: pat tavu zarnu traktu ar hloru iztīrīs. Latvdaunijai vajag tadus kā mēs, kas stradā un cīnās viņas labā nevis nolaiž apenes, noliecās lai saņemtu kārtējo mīļuma devu. McDaunis

homelessman
homelessman Day 1,950, 01:56

un es neciinos prieksh eLV??? labak paskaties cik daudz jau esmu sasniedzis ar savu nieciigo 26LVL

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.