Ambienti on/off

Join the new world

 

Moje Novinice

Dita 1,809, 11:37 E Publikuar në Serbia Serbia nga Uja za Canje

Da bih sto pre pokrenuo podele nabacite koji Vote i Subscribe


Malo sale za pocetak
Zene i sport


Manje saobracajnih nesreca


Covek koji je odgoji mesec


I za kraj par viceva

Kako se zove ciga koji vozi auto?
Lopov.

Dolazi Perica iz skole i pita ga mama
- Perice sta ste danas radili iz matematike?
- Mama vadili smo korenje!

Zasto se policajac nikad ne kupa?
Zato sto ceka da se upali zeleno svetlo na bojleru!!!

 

Komentet

Lantiian
Lantiian Dita 1,809, 17:20

brat trol 😃

Uja za Canje
Uja za Canje Dita 1,809, 17:28

Hahahaa

jedva
jedva Dita 1,810, 03:43

trolololo

hamsterov Nazgul Dita 1,810, 13:52

Komenti u fshi

TwilightGabii
TwilightGabii Dita 1,817, 03:06

v 12 sub25

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.