Ambienti on/off

Join the new world

 

mason YCK92

Dita 1,914, 13:35 E Publikuar në Turkey Qipro nga Vote Alertifşa edemedim piji zaten mason 😕

geçen gün enfal ve humerus a alert siqertmesi yaptırdı..
başka da bi ziq yok amk canım sıkıldı bende makale açıyım dedim 🙁 ee napıyonuz emenike

 

Komentet

Afatdede
Afatdede Dita 1,914, 13:39

pirinç

yanyali Dita 1,914, 13:39

Komenti u fshi

yanyali
yanyali Dita 1,914, 13:41

masonlarla ugrasma 🙁
☾✡
☾✡
☾✡

mason YCK92
mason YCK92 Dita 1,914, 14:02

hasssiktir http://inciswf.com/ifsazamani.swf

MuratSelim
MuratSelim Dita 1,914, 14:19

Arkalarında ben varım ayık ol adam ol.

Rejep Tayyip Erdogan
Rejep Tayyip Erdogan Dita 1,914, 14:22

adtfasdgasgsags

Boferep61
Boferep61 Dita 1,914, 14:22

mason'a dokunmayın 🙁

Barbo Ispiro
Barbo Ispiro Dita 1,914, 14:23

earth air fire water

Sirplus
Sirplus Dita 1,914, 15:06

tahta olmasın...

kedi kesen satanist fare
kedi kesen satanist fare Dita 1,914, 14:23

ii panpa sende nasıl durumlar?

Promete07
Promete07 Dita 1,914, 14:24

ikinç

tiryakihasanpasha
tiryakihasanpasha Dita 1,915, 23:33

Ancak en büyük loserlar, masonlarla uğraşırlar. Görkemli kaybedenler..

thus spoke god
thus spoke god Dita 1,915, 03:33

bu yorum ve kullanıcı silinmiştir.

Grand Master of Warfire
Grand Master of Warfire Dita 1,915, 05:13

Baykuşlu piramit ne lan. INCı yi ifşa etmeyin pijlşer

Tio Lucho
Tio Lucho Dita 1,915, 13:52

humeRUS

OptimussPrime
OptimussPrime Dita 1,915, 14:52

HomoRUS 😛

kedi kesen satanist fare
kedi kesen satanist fare Dita 1,915, 14:55

humeruz panpa kim bu bulgar panpa 😃 homo falan diyoda yani anlarız bak bu oysa xD

mason YCK92
mason YCK92 Dita 1,916, 02:39

humeRUS

12Ahmet86 Dita 1,916, 06:12

Komenti u fshi

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.