Ambienti on/off

Join the new world

 

Mali mokri japanski....oglas

Dita 1,873, 02:29 E Publikuar në Croatia Kroacia nga guitar master15

Poštovane građanke i građani eHrvatske i eOkolice 🙂
Pošto ste većina još mamurni od proslave Nove Godine, zaprimio sam samo jedan oglas. Ni manje ni više nego iz Japana, tvrtka/udruženje/nešto koja se bavi masažama i pranjima se želi malo promovirati i prvo se jave meni. 🙂
U videu nema ništa erotsko, zato svi muški obavezno pogledajte 🙂 a i curama neće biti bezveze.

Kliknite ovdje, uživajte i naručite si par-dvadeset masaža. 🙂
(za pregled videa trebate biti registrirani na jubitou)

Oglase na kakve ste navikli ću napraviti idući tjedan kada dobijem više prijava. 

Komentet

snajper007
snajper007 Dita 1,873, 02:37

prvi 😉

El Che ZD
El Che ZD Dita 1,873, 10:59

jao divote

guitar master15
guitar master15 Dita 1,873, 13:06

jelde : D kažem ja da su japanci pametni ljudi..sa pametnim masažama

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.