Ambienti on/off

Join the new world

 

La orice ora se poate servi

Dita 1,882, 07:44 E Publikuar në Romania Rumania nga Andre.Andre

Ceva vechi dar racoritor la cafea.
Sa vedem daca mai functioneaza neuronul.
Este un text inteligibil... 🙂

4C357 M354J D3M0N57R34Z4 C4 M1N73A N0457R4 E573 C4P4B1L4 D3 4B57R4C71Z4R1 3X7R40RD1N4R3! 4B50LU7 1MPR3510N4N73! L4 1NC3PU7 A FO57 M41 GR3U, D4R 4CUM, L4 4L D01L34 R4ND, M1N73A 74 1NC3P3 54 C17345C4 4U70M4T, F4R4 54 M41 G4ND345C4. P071 54 73 M4NDR3571! NU 7071 04M3N11 P07 C171 73X7UL 4574.

Iar ca final desertul blond...O blonda unei brunete:
- Cine spune ca sunt inculta face o mare eroare! De curand am fost angajata la un Centru de reactivi izopropanici nucleari cuantificati si trifazati pentru crestomatie semantica.
- Si ce faci acolo?
- Pazesc reactivii izopropanici cuantificati, pentru ca se fura ca-n hiperaglomeratiile clorofiliene angiospermice si gimnospermice perene, carora voi, brunetele, le spuneti "codru".

PS... My friends, RL isi spune cuvantul, 2 click mode pana ma eliberez.

 

Komentet

cristi4seby
cristi4seby Dita 1,882, 07:59

o/

TITUSS
TITUSS Dita 1,882, 08:44

D3 UND3 73 3LIB3R3ZI ?

Fedor DSD
Fedor DSD Dita 1,882, 08:49

n415

Real Vasi
Real Vasi Dita 1,882, 08:55

Deci aici era raspunsul.

NEMURICIUL
NEMURICIUL Dita 1,882, 08:56

😃
era in clasa a vii-a ceva de gen...acum jde ani.... 😃

Storm7
Storm7 Dita 1,882, 10:48

Spor la treaba!

daniels22026
daniels22026 Dita 1,883, 08:18

Am citit poanta mai de mult. Probabil de aceea ti-am citit textul codificat in citeva secunde.

Chiar este impresionanta functionarea creierului. Culmea e ca nu sint in stare sa scriu codificat decit dupa mult exercitiu. Dar pot citi rapid.

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.