Ambient on/off

Join the new world

 

Kurzemes atbrīvošana, resistance, eZviedru mērķi

Day 1,891, 09:10 Published in Latvia Sweden by Edskar

Sveicināti!

Šodien, kā jau liels vairums no Jums to ir pamanījuši, esam atkarojuši Kurzemi. Lieki būtu detalizēti aprakstīt katras divīzijas kaujas, taču ir jāatzīmē, ka eZviedrija visticamāk nebija rēķinājusies ar tādu pretspēku. Par to vien liecina arī izmisīgie mēģinājumi pēdējās minūtēs palaist mass destruction weapon'us, kas uz kādu brīdi tomēr attrieca mūsu pirmo divīziju uz sākotnējiem ierakumiem, taču spējām gūt pārsvaru!

Kas attiecas uz eZviedrijas tālākajiem mērķiem - ir izsludināts visiem kareivjiem, kuri nav nevienas militārās organizācijas biedri, pievienoties eSomijas imperiālistiem, lai mēģinātu gūt virsroku mūsu kaimiņu austrumdaļā - Kirde-Esti.Uz doto brīdi tikai viens eLatvijas reģions ir palicis neatkarots - Zemgale. Pašreiz norit balsošana par to, vai būtu nepieciešams uzsākt resistance šajā reģionā. Atbilde, protams, ir skaidra - reģions ir mūsu! Taču nevajadzētu pārsteigties, dzīvojot uz uzvaras eiforijas viļņa. Resistance uzsākšana ir dārgs prieks, ne tikai finansiālajā ziņā.Protams, varētu šķist, ka eZviedrija tagad visu atlikušo spēku centīsies izlikt Igaunijā, izpalīdzot eSomijai. Mēs to varētu izmantot, lai bez lielas piepūles atkarotu Zemgali. Taču mēs nedrīkstam piemirst, ka līdzīgā situācijā esam mēs paši. Pēdējā kaujā tika iztērēts liels daudzums ieroču, pārtikas, kā arī finanšu līdzekļu, nemaz nerunājot par enerģiju. Lai cik tas arī nebūtu kārdinoši, jaunu kauju, vismaz pašlaik, eLatvijas kareivji tīri fiziski nemaz nevar atļauties.

Visprātīgāk būtu nogaidīt. Un šeit vislielāko uzvaru vajadzētu atkal likt uz pavēlēm - sekot augstākesošajiem. Tikmēr - krājiet spēkus un līdzekļus. Tie noderēs, lai atkarotu Zemgali, un atkal bristu pāri Baltijas jūrai uz Gotlandi!

Labojums: Kurzemes katls atkal ir vaļā! Par pārsteigumu mums, un gan jau lielai daļai Zviedru, kaujas turpinās! Cīņa par šo reģionu pašlaik ir vissvarīgākā!

 

Comments

Janciss25
Janciss25 Day 1,891, 09:19

Ļoti labi! o7

Soulcraft
Soulcraft Day 1,891, 09:21

high five ,balsots

villijs1
villijs1 Day 1,891, 09:24

vote

anteer
anteer Day 1,891, 10:43

man patīk tavi raksti. turpini tādā garā.

draivis
draivis Day 1,891, 11:18

voted

Eduards Lasmanis
Eduards Lasmanis Day 1,891, 11:20

Ļoti labs raksts! v

Edskar
Edskar Day 1,891, 11:32

Paldies. Tūkstoti sub'os neizdosies savākt, bet vismaz kas jauns medijos.

Nakts Pieder Putniem
Nakts Pieder Putniem Day 1,891, 17:12

Paldies, labs.

NPP

VIP_Toms
VIP_Toms Day 1,891, 21:56

Jācer, ka atbrīvosim arī Zemgali. Noriskēju un ieguldīju to tūkstoti. Baigi jau nu negribētos viņu pakāst. Tagad jau 1000 Ls ir tikai drusku mazāk kā iespējamie 5 goldi.

Mongis
Mongis Day 1,892, 23:51

o7

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Day 1,892, 10:41

labs un informējošs raksts, V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.