Ambienti on/off

Join the new world

 

Kreiso kopsapulce

Dita 1,871, 10:22 E Publikuar në Latvia Letonia nga linardskijs


Labvakar tautieši, draugi, biedri!

Dažas dienas atpakaļ tiku uzaicināts uz oficiāli 3. kreiso partiju pārstāvju vispasaules kopsapulci. Biju patīkami pārsteigts, ka tādas sapulces eRepublik apvāršņos vispār tiek organizētas. Lai cik negatīvi uztveru komunismu, sociālismu ārpus spēles vēl jo projām kā RARA partijas līderis pieturos pie šīs ideoloģijas vadot partiju. Kreisā pozīcija nav jāuztver kā centieni iedragāt valsts politiku, bet gan kā nostāja spēlē, cilvēka izvēle būt savādākam nekā to atļaujamies ikdienā. Runājot ar citu valstu pieredzi daudzās valstīs tajā skaitā Serbijā vēstures notikumu pēc komunisms nav diez ko mīlēts, par ko arī nebrīnos. Pastāv arī izņēmumi, kā Spānija, kur 1. vietu valstī ieņem tieši komunistu partija. RARA savos uzskatos vienmēr ir atbalstījusi izaugsmi un jaunu spēlētāju attīstību atbalstīšanu gan izglītojot, gan arī pabarojot. Līdz šim esot RARA sastāvā nezinu nevienu gadījumu, kad kādam nav palīdzēts - vajag tik jautāt. Ņemot vērā padomu esmu labojis partijas virzienu no tāli kreisā uz centriski kreisajiem un no sociālās orientācijas izsvītrojis totalitāro domāšanu, jo mūsu valstī labas politikas struktūrai jābūt saliedētai nevis izvirzītai ar vienu flagmani priekšā.
____________________________________________________________________________
Atgriežos pie sapulces, ar ko pievērsu uzmanību sākumā. Sekojot līdzi personāžu dalībai kopsapulcē pavisam saskaitīju 12 valstu pārstāvjus, ja neskaita Latviju. (ASV, Austrija, Spānija, Serbija, UK, Montenegro, Meksika, Francija, Čīle, Itālija, Horvātija, Argentīna). Kopā piedalījās ap 31 dalībnieku, kas ar izņēmumiem pamatā visi iesaistījas diskusijā.
____________________________________________________________________________

Sapulce notika IRC kanālā pēc 12:00 eRepublik laika.
Kā galvenie diskusiju jautājuni tika izvirzīti ePalestīnas pievienošana eRepublik, jo ir daži RL Palestīnieši, kas ir iesnieguši petīciju izskatīšani. Kopsapulces laikā pie galēja lēmuma nenonācām, jo šis ir līdzīgs variants kā nesen bija ar Kosovu un Serbiju. Galu galā vairākums atbalstīja ePalestīnas pievienošanu spēlei, bet bija indivīdi, kas bija pret. Galvenais no argumentiem bija pārāk maz Palestīnas pilsoņu šajā spēlē.
____________________________________________________________________________

Kā nākošais dienas kārtības jautājums bija Komunisma manifesta izstrāde šeit iekš spēles. Nezinu gan vai tas ir nepieciešams, bet vienotība, kas bija vērojama kopsapulces laikā daļēji apstiprina šāda manifesta pieļaujamību. Arī tas, ka notiek šāda veida sapulce neatkarīgi no starpvalstu konfliktiem, aliansēm un citiem faktoriem, kas var traucēt komunikācijai. Tika nolemts, ka manifesta izstrāde notiks jau tuvākajā laikā un brīvprātīgo, kas pacēla rokas par vēlmi piedalīties pietika.
____________________________________________________________________________

Kā vēl viena sarunu tēma izvērsās "Red attack" organizēšana, kas izpasutos centralizēti veidojot saturīgus rakstus par pariju mērķiem, kas pēcāk tiktu nacionalizēti pēc vajadzības. Kopumā šī akcija domāta partiju aktivitātes paaugstināšanai, jaunu biedru piesaistei + pārtikas paku humānās palīdzības sniegšana.
____________________________________________________________________________

Pēdējais dienas kārtības jautājums tika pieminēts kreiso partiju apvienības stiprināšana un tās vadības izveide. Kopsapulces laikā tika lemts par tās struktūru, kā tiks organizēta vadība - cik kulaku būs utt. Beigās nolēmām par nacionālā līmeņa pārstāvjiem. Katra vaslts ar savu partijas līderi preikšgalā. Tā vismaz neviens netiktu apdalīts.
____________________________________________________________________________
Kopumā interesanti piedalīties tāda mēroga diskusijā. Ieguvu jaunus paziņas ārvalstīs, kas šajā spēlē bieži vien noder. + ar savu aktivitāti nedaudz ierakstīju Latvijas vārdu ePasaules acīs.
Nākošā tikšanās reize nolikta 17.janvārī Čīlē.

Īsumā viss ko vēlējos teikt.
Atvainojos par vājo noformējumu, vakars pēc darba nav tas ražīgākais.
kalvis3 RARA PP.
 

Komentet

Soulcraft
Soulcraft Dita 1,871, 10:30

Pirmais o/

Amakatanav
Amakatanav Dita 1,871, 10:34

Kreisie.... smiekli nāk.

linardskijs
linardskijs Dita 1,871, 10:41

Vismaz Latvijā ...

vimba_zlobnaja
vimba_zlobnaja Dita 1,871, 10:50

RA RA RA

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Dita 1,871, 10:55

a kāda no tā jēga? kreisie pārņems varu ePasaulē? un ja, piemēram, RARA uzvara eLV kongresā un ievēl savu prezi, kas tur mainītos? 😃

linardskijs
linardskijs Dita 1,871, 10:58

Kapēc tik lielas ambīcijas uzreiz? No RARA ir bijuši prezidenti un nekas slikts nav noticis.
Tas vairāk ir domāts aktivitātes vairošanai, nevis, kādas "sazvērestības teorijas" veicināšanai.

linardskijs
linardskijs Dita 1,871, 10:58

Tikpat labi, kāda jēga vispār spēlēt? Nav taču.. : D

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Dita 1,871, 11:01

nu tur jau tā lieta, ka es nesaprotu, kas mainītos no tā ja kreisie tiktu pie varas, +/- tas pats vien paliktu!

inpoc1
inpoc1 Dita 1,871, 11:01

spēles uzbūve un tagadējās sliedes pa kurām brauc neko neļauj mainīt, mainītos 5G saņēmēji un viss

linardskijs
linardskijs Dita 1,871, 11:05

vienīgais, kas te palicis ir intrigas, kas ar vairs nav tādas kā agrāk.

Tr3LoS
Tr3LoS Dita 1,871, 11:26

Kreisie ir tie paši labējie tikai ar sliktu izglītību un zemu intelektu.
RARA ir bijuši pie varas eLatvijā un ekonomikas, vai pilsoņu atbalsta ziņā nav izdarījuši neko, vai vismaz neko vairāk, kā vidēji statistiskā valdība, praktiski nodarbojoties ar kapitālistu labākajiem paradumiem - kapitāla uzkrāšanu.
Visu laiku veiksmīgākie projekti, tādi kā Bulkas4life, aizdevumi spēlētāju un valsts militārā potenciāla attīstībai ir veikti, paradoksāli, bet viņu nīsto kapitālistu valdīšanas laikā. Tāpēc tāds "Red attack" vairāk atgādina kādu code name holandiešu pediņu uzbrukumam pēc vācu labāko porno filmu scenārija.

Kirils
Kirils Dita 1,871, 12:35

vote

Kurcs
Kurcs Dita 1,871, 12:42

Slava Tr3LoSam- pašam intelektuālākajam un izglītotākajam eLatvijas pilsonim!

Mr.Matis
Mr.Matis Dita 1,871, 13:13

Agrāk RARA bija vieni no kvalitatīvākajiem,un prezentēšanas ziņā,vis skatāmākajiem rakstiem...ceru uz drīzu atkal atdzimšanu !

Latvietis
Latvietis Dita 1,871, 13:16

Paldies par ziņojumu, tautieti. Spriežot pēc aprakstītā, izklausās pēc RL sociālisma iebarošanas spēles iesaiņojumā, lai skalotu spēlētāju smadzenes.

McDaunis
McDaunis Dita 1,871, 14:30

Ko siči plēšās? No viena cauruma socialdemokratijas naca arā nacionalsocialisti un komunisti. Abi kreisie, abi veda mūs uz saulaino nākotni. Spēlējiet bērni spelīti, nevis "kreisojiet". McDaunis

Shroomer
Shroomer Dita 1,872, 05:25

Nāvi sociālistiem!

vanadzinsh
vanadzinsh Dita 1,872, 08:29

Skatoties, kas notiek RL, mani uzskati paliek arvien kreisāki. Nāvi zagļiem un prihvatizētājiem gan RL, gan arī eRepā. RARARA!

villijs1
villijs1 Dita 1,872, 11:55

Voted 🙂

linardskijs
linardskijs Dita 1,872, 13:00

Paldies, kas nosacīti atbalsta centienus veicināt aktivitāti partijā, kur tā jau kādu laiku ir pamirusi. Žēl cilvēkus, kas vēl aizvien nesaprot sociālisma, komunisma un vē sazin kā neesošo saikni ar reālo pasauli -
šeit ir jāvēido tādi veidojumi, lai gluži vienkārši būtu dažādība, nevis, tikai biezpiens!

McDaunis
McDaunis Dita 1,872, 15:55

Es esmu no tās paaudzes, kas vēl lika eksāmenus par marksisma ļeņinisma mācību un tas "labajām fīčām". Tā ka ej pasmelies savā vikepedā "gudrības", bet nestāsti tās tiem, kam to mācija maskavas augstskolas beigušie patiesie komunisti. McDaunis

Drafts
Drafts Dita 1,873, 03:13

Tr3LoS varēja izmantot iespēju paklusēt, bet neizmantoja un atkal iespraucās ar savu demagoģiju.
-1 Tr3LoSam
+1 kalvis3

emaija
emaija Dita 1,873, 10:06

kad cilvēki sāk jaukt RL un spēli, sāk kļūt mazliet neomulīgi 😃 (tas McDaunis),
varbūt tad arī uzreiz aizliegt kaujas starp valstīm? lai neiet visi spēlētāji RL ielās un nešauj zviedrus un belarus! 😃
P.S. v+s

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.