Ambienti on/off

Join the new world

 

KAPITENET D1

Dita 1,913, 05:15 E Publikuar në Albania Shqipëria nga LiL Serxhio
Pershendetje trima dhe trimeresha 😃Sic e dini te gjithe, ne d1, u krijua nje formular te cilin e plotesuan te gjithe ata qe kishin deshire te beheshin kapitena, ne menyre qe te gjithe se bashku ta organizojme sa me mire MUne tone 🙂 .

Linku i formularit : http://goo.gl/hHfSo


Kapitenet te cilet u zgjodhen dhe regjimentet perkatese.
1- Fueg195
2- Nderim Ujkaj
3- Cicero1
4- Fatlum N. Ramadani
5- Stealth Fighter
6- ThePunisher
7- Vigann
8- Aleksandermeridjus
9- Endrit Zeka
10- Laki Luki
11- shkelqimzz

Keta te peste mund te ndihmojne per regjimentet e tjera
http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/7074806
http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6983086
http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6602742
http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6726655
http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6937962

Nese dikush nga keta 5 me siper deshiron te behet kapiten ne regjimentet 12/13/14/15/16 PM mua .
E perseris dhe njehere, ASKUSH TE MOS KANDIDOJE NEPER REGJIMENTE PA FOL ME MUA APO ME 2ND COMMANDER NONAKRIMIT !

Sot behet kandidimi vetem me miratimin e komandanteve, dhe neser duhet te votohen te gjithe kapitenet zyrtar nga te gjithe trimat e D1 . o>

Eshte vendosur qe sulmet masive te perseriten periodikisht cdo te hene, te merkure, te premte dhe te djele. Gjithmone ne oren 22:00 dhe ne chatin #eShqiperia.

D1 Commander & D1 2nd Commander
LiL Serxhio & nonakrimit
 

Komentet

Mr. BadAss Dita 1,913, 05:17

Komenti u fshi

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Dita 1,913, 05:50

First V

shkelqiimzz Dita 1,913, 07:42

Komenti u fshi

Endrit zekaa Dita 1,913, 09:10

Komenti u fshi

kushtrimzz
kushtrimzz Dita 1,913, 12:24

shkelqimzz my multi Oo

Vote gjithmone per ish-FPZH : )

Mr. BadAss
Mr. BadAss Dita 1,913, 15:42

😮
me verte e ke ? 😛

kushtrimzz
kushtrimzz Dita 1,913, 15:43

haha, jo mo, po paska 2 zz xd

shkelqiimzz
shkelqiimzz Dita 1,914, 00:12

Po Pra zz 😃

enzq
enzq Dita 1,913, 14:20

V

AgainstWAR
AgainstWAR Dita 1,914, 06:30

nuk jam tu kandidu te ata reg qe ................. jane ne fund 😛:P:P:P:P

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.