Ambienti on/off

Join the new world

 

JUGOSLAVIJA

Dita 2,053, 06:44 E Publikuar në Serbia Serbia nga bjelice1

PODJELA ZA SVE JUGOSLOVENE PO 500 VEL
ako moze sub i vot a i ne mora UNAPRIJED MOLIM BEZ NACIONALISTICKIH KOMENTARA

JUGOSLAVIJA

 

Komentet

bjelice1
bjelice1 Dita 2,053, 06:46

ZA SHOUT
PODJELA JUGOSLOVENIMA
http://www.erepublik.com/sr/article/jugoslavija1-2286072/1/20

aconov
aconov Dita 2,053, 06:48

v2 old sub + shout

Boko Komita
Boko Komita Dita 2,053, 06:50

v4s260+shout

Felllix
Felllix Dita 2,053, 06:51

v+s

Vojne
Vojne Dita 2,053, 06:55

v+s

James Bond PRC
James Bond PRC Dita 2,053, 06:56

7/263 + shout +add

Nikola Nikolic I
Nikola Nikolic I Dita 2,053, 06:57

V8 Sub/old

Komandant Baci
Komandant Baci Dita 2,053, 06:58

Kad pogledam nase more
nase reke, nese gore,
svu lepotu gde sam godgen Ja....

Electros93kg
Electros93kg Dita 2,053, 06:59

v9 sub-old...

frigithefritz
frigithefritz Dita 2,053, 07:03

21/265

Nonvul
Nonvul Dita 2,053, 07:05

v26 s267

RepublicOfZabjelo
RepublicOfZabjelo Dita 2,053, 07:08

v32, s266

Ride3r
Ride3r Dita 2,053, 07:08

v33 s267 ovaj iznade mene vjerovatno 266 😕

ukvadrat
ukvadrat Dita 2,053, 07:21

v42 s268

eBoycie
eBoycie Dita 2,053, 07:24

v45+s269

Ivan Ivanovic1
Ivan Ivanovic1 Dita 2,053, 07:25

salji

Ivan Ivanovic1
Ivan Ivanovic1 Dita 2,053, 07:25

v48

GoodBeer
GoodBeer Dita 2,053, 07:29

v + s o7

Andjelo Halilovic
Andjelo Halilovic Dita 2,053, 07:54

Živio TITO! o7

Haris BiH
Haris BiH Dita 2,053, 07:55

68/271

Straight.Flush
Straight.Flush Dita 2,053, 07:57

v71+sub272

ZODYAC
ZODYAC Dita 2,053, 07:59

V - 72
S - od ranije.
o> o>

B I T A N G A
B I T A N G A Dita 2,053, 08:23

74/old shout

Vaso1
Vaso1 Dita 2,053, 08:24

v75 s old 🙂

Radule90
Radule90 Dita 2,053, 08:25

v76 sub od ranije

ARMAGEDON 97
ARMAGEDON 97 Dita 2,053, 08:31

v77 sub od pre

Boke T
Boke T Dita 2,053, 08:36

78/272
Ajd uzvrati 😉 a mozes i da igras ponekad ako volis da se kockas 😉
http://www.erepublik.com/en/newspaper/ekladionica-1x2-293895/1

bjelice1
bjelice1 Dita 2,053, 08:39

uzvratio 10/10

bjelice1
bjelice1 Dita 2,053, 08:40

i zanimljiv clanak

bjelice1
bjelice1 Dita 2,053, 08:42

i kad mozemo ocekivat nove parove

Boke T
Boke T Dita 2,053, 08:44

bice novi parova samo da izadje nesto zanimljivije bice 100% finale tenisa itd... bice liga sampiona, LE itd 😉

Boke T
Boke T Dita 2,053, 08:45

I bingo naravno dva puta nedeljno ko voli 😉

KnezRogan
KnezRogan Dita 2,053, 08:49

80/173

The Evil Guy
The Evil Guy Dita 2,053, 09:01

v82+s275

Dejan Damjanovic
Dejan Damjanovic Dita 2,053, 09:04

v84/s276

minovacac
minovacac Dita 2,053, 09:33

v-87,s-ima

access denied brt
access denied brt Dita 2,053, 09:36

в 90 суб 279

aR1xXx
aR1xXx Dita 2,053, 09:37

v91, s 278

SexyCicko
SexyCicko Dita 2,053, 09:38

jel ima za hrvate katolike?

bjelice1
bjelice1 Dita 2,053, 09:39

pa normalno da ima

Ante General
Ante General Dita 2,053, 09:57

aj ako ima onda šalji

bjelice1
bjelice1 Dita 2,053, 10:40

posla

Why do me Dita 2,053, 09:42

Komenti u fshi

Why do me
Why do me Dita 2,053, 09:43

v92/s279 od pre

Luka BH Hunter
Luka BH Hunter Dita 2,053, 10:08

vss ako možeš pošalji

Svenen
Svenen Dita 2,053, 10:23

V 96 S 280

Last Gentleman
Last Gentleman Dita 2,053, 10:29

komentar ispod mene je napiso neki gay : D

Milic Danilo
Milic Danilo Dita 2,053, 10:40

97v/280s

Last Gentleman
Last Gentleman Dita 2,053, 10:45

98/281 eto ti posto si mi food poslo 😃

Miro Vasiljevic
Miro Vasiljevic Dita 2,053, 10:47

vot 99/sub 282 ide podela

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.