Ambient on/off

Join the new world

 

eLatvijas tālākie notikumi; ziņas no eZviedrijas

Day 1,893, 04:27 Published in Latvia Sweden by Edskar

Sveicināti!

Pēc ilgstošiem cīniņiem eLatvija atkal ir brīva. Nu ir atlicis nākamais solis, par kuru jau vēstījām iepriekšējā izdevumā - būtu īstais laiks atkal brist pār Baltijas jūru uz Gotlandi!

Pašlaik eZviedrijā, gluži kā pie mums, norit vēlēšanas. Pa to pašu laiku viņu kongresā notiek balsošana, par income tax samazināšanu no 25% uz 1%. Nav daudz jāsakidro, ka arī imperiālistu zemē pašlaik populisms sit augstu vilni.Turpinot par naudas tēmu - tiek ziņots, ka eZviedriem ir pazudusi nauda. Intersanti, ka pašu avīzēs tas netiek cilāts, notikums ir gluži nvērīgi paslīdējis garām nepamanīts. Taču elatvieši ir pamanījuši, ka iztrūkums ir mērāms aptuveni 5m cc un 500g. Vieni to saista ar zagšanu vai vienkāršu līdzekļu slēpšanu, citi - ar samaksu algotņiem, jo aizdomīgi daudz cittautiešu esot karojuši eZviedrijas pusē. Katrā ziņā eZviedrijas finanšu notikumi ir viņu, nevis mūsu, problēma.

Virzoties tālāk - jau mūsu pašu presē ir ticis vēstīts, ka eLatvijas un eZviedrijas iedzīvotāju līmeņi īpaši neatšķiras. Tiesa, ka topos atrodamies salīdzinoši vienādās pozīcijās. Taču eZviedrijai, kaut nedaudz, ir labāka pozīcija jauno iedzīvotāju piesaistei, nekā mums. Lai arī viņiem ir septiņi reģioni, pretstatā mūsu četriem, kopējais aktīvo iedzīvotāju skaits ir stipri vienāds. Ko mēs no tā varam secināt - abas valstis ir stipri līdzīgas viena otrai. Spēcīgu kauju rezultātā nekas daudz nemainītos, lielāko daļu vienmēr izšķirs papildspēki. Faktiski, rīkojoties gudri un apzinīgi, pastāv neliela iespēja, ka, kopā ar sabiedrotajiem, ir iespējama eZviedrijas teritorijas pakļaušana eLatvijai.

Mēs esam spējīgi sagādāt eZviedrijai pietiekami lielas galvassāpes. Kaut ielūkojoties pēdējo dienu kaimiņu lielākajos notikumos ir redzams, ka liekam viņiem diezgan stipri papūlēties - eZviedrijas pēdējie lielie notikumi.

Pašlaik vienīgā eLatvijas problēma ir salīdzinoši nelielā pieejamā informācija par militārajām divīzijām. Ja raugamies atkal uz imperiālistu pusi, viņi ir izveidojuši step-by-step pamācību ar attēliem.

Taču arī mūsu puse neslinko. Lai sniegtu plašāko un informatīvāko reāl-laika (tas gan atkarīgs būtu no veidotājiem, pagaidām īpaši lielu uzsvaru uz tcamību nevajadzētu likti, ļausim sevi pierādīt) kauju informāciju, lietotājs Soulcraft ir izveidojis informatīvu analīzi.

Sekojiet norādēm, bet pievērsiet uzmanību arī laikam, kad norādes ir pēdējo reizi atjaunotas. Pagaidām, uz doto brīdi, ir izsludināts, ka šodien (diena 1893) notiks uzbrukums Gotlandei

Taupiet spēkus, iegādājieties ieročus, kamēr tiem vēl nav augusi cena, gaidiet tālākos rīkojumus. Ir laiks garākam pārgājienam!


Labojums: Jaunajiem spēlētājiem, kuriem līmenis nepārsniedz 21, dāviniam pāris 6Q tankus, kaujai par Gotlandi! Pieteikties PM, vai komentāros. Ja pieprasījums būs pārāk liels, tanku skaits var tikt papildināts.

 

Comments

draivis
draivis Day 1,893, 04:44

first vote o7

Soulcraft
Soulcraft Day 1,893, 04:46

second ! : D o/ voted

Mongis
Mongis Day 1,893, 05:17

o7

anteer
anteer Day 1,893, 07:17

o7

andis.perime
andis.perime Day 1,893, 08:11

o7

aigarsjo
aigarsjo Day 1,893, 08:33

o7

Janciss25
Janciss25 Day 1,894, 10:21

o7

eCilveeks
eCilveeks Day 1,894, 14:50

Cepuri nost! Laikā, kad nav laika visu dienu pavadīt erepā lasot ārzemju presi, šis ir vnk lieliski. Ātrs, pārdomāts un pietiekami detalizēts apskats par svarīgāko ārpus eLV!
Edskar - tā turpināt...
o7

Demias
Demias Day 1,894, 16:21

Tas sanāk, ka jāgatavojas pretsitienam Zviedrijai?

villijs1
villijs1 Day 1,894, 22:32

vote

Ivary
Ivary Day 1,895, 01:03

saubos vai mums bus paligu cinoties ar eZviedriju, bet toties tikotaji uz eZviedriem ir daudz, kas lugtu musu palidzibu, tur jau laikus vajag saligt kadi regioni kam un sist

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.