Ambienti on/off

Join the new world

 

eLatvijas tālākie notikumi; ziņas no eZviedrijas

Dita 1,893, 04:27 E Publikuar në Latvia Suedia nga Edskar

Sveicināti!

Pēc ilgstošiem cīniņiem eLatvija atkal ir brīva. Nu ir atlicis nākamais solis, par kuru jau vēstījām iepriekšējā izdevumā - būtu īstais laiks atkal brist pār Baltijas jūru uz Gotlandi!

Pašlaik eZviedrijā, gluži kā pie mums, norit vēlēšanas. Pa to pašu laiku viņu kongresā notiek balsošana, par income tax samazināšanu no 25% uz 1%. Nav daudz jāsakidro, ka arī imperiālistu zemē pašlaik populisms sit augstu vilni.Turpinot par naudas tēmu - tiek ziņots, ka eZviedriem ir pazudusi nauda. Intersanti, ka pašu avīzēs tas netiek cilāts, notikums ir gluži nvērīgi paslīdējis garām nepamanīts. Taču elatvieši ir pamanījuši, ka iztrūkums ir mērāms aptuveni 5m cc un 500g. Vieni to saista ar zagšanu vai vienkāršu līdzekļu slēpšanu, citi - ar samaksu algotņiem, jo aizdomīgi daudz cittautiešu esot karojuši eZviedrijas pusē. Katrā ziņā eZviedrijas finanšu notikumi ir viņu, nevis mūsu, problēma.

Virzoties tālāk - jau mūsu pašu presē ir ticis vēstīts, ka eLatvijas un eZviedrijas iedzīvotāju līmeņi īpaši neatšķiras. Tiesa, ka topos atrodamies salīdzinoši vienādās pozīcijās. Taču eZviedrijai, kaut nedaudz, ir labāka pozīcija jauno iedzīvotāju piesaistei, nekā mums. Lai arī viņiem ir septiņi reģioni, pretstatā mūsu četriem, kopējais aktīvo iedzīvotāju skaits ir stipri vienāds. Ko mēs no tā varam secināt - abas valstis ir stipri līdzīgas viena otrai. Spēcīgu kauju rezultātā nekas daudz nemainītos, lielāko daļu vienmēr izšķirs papildspēki. Faktiski, rīkojoties gudri un apzinīgi, pastāv neliela iespēja, ka, kopā ar sabiedrotajiem, ir iespējama eZviedrijas teritorijas pakļaušana eLatvijai.

Mēs esam spējīgi sagādāt eZviedrijai pietiekami lielas galvassāpes. Kaut ielūkojoties pēdējo dienu kaimiņu lielākajos notikumos ir redzams, ka liekam viņiem diezgan stipri papūlēties - eZviedrijas pēdējie lielie notikumi.

Pašlaik vienīgā eLatvijas problēma ir salīdzinoši nelielā pieejamā informācija par militārajām divīzijām. Ja raugamies atkal uz imperiālistu pusi, viņi ir izveidojuši step-by-step pamācību ar attēliem.

Taču arī mūsu puse neslinko. Lai sniegtu plašāko un informatīvāko reāl-laika (tas gan atkarīgs būtu no veidotājiem, pagaidām īpaši lielu uzsvaru uz tcamību nevajadzētu likti, ļausim sevi pierādīt) kauju informāciju, lietotājs Soulcraft ir izveidojis informatīvu analīzi.

Sekojiet norādēm, bet pievērsiet uzmanību arī laikam, kad norādes ir pēdējo reizi atjaunotas. Pagaidām, uz doto brīdi, ir izsludināts, ka šodien (diena 1893) notiks uzbrukums Gotlandei

Taupiet spēkus, iegādājieties ieročus, kamēr tiem vēl nav augusi cena, gaidiet tālākos rīkojumus. Ir laiks garākam pārgājienam!


Labojums: Jaunajiem spēlētājiem, kuriem līmenis nepārsniedz 21, dāviniam pāris 6Q tankus, kaujai par Gotlandi! Pieteikties PM, vai komentāros. Ja pieprasījums būs pārāk liels, tanku skaits var tikt papildināts.

 

Komentet

draivis
draivis Dita 1,893, 04:44

first vote o7

Soulcraft
Soulcraft Dita 1,893, 04:46

second ! : D o/ voted

Mongis
Mongis Dita 1,893, 05:17

o7

anteer
anteer Dita 1,893, 07:17

o7

andis.perime
andis.perime Dita 1,893, 08:11

o7

aigarsjo
aigarsjo Dita 1,893, 08:33

o7

Janciss25
Janciss25 Dita 1,894, 10:21

o7

eCilveeks
eCilveeks Dita 1,894, 14:50

Cepuri nost! Laikā, kad nav laika visu dienu pavadīt erepā lasot ārzemju presi, šis ir vnk lieliski. Ātrs, pārdomāts un pietiekami detalizēts apskats par svarīgāko ārpus eLV!
Edskar - tā turpināt...
o7

Demias
Demias Dita 1,894, 16:21

Tas sanāk, ka jāgatavojas pretsitienam Zviedrijai?

villijs1
villijs1 Dita 1,894, 22:32

vote

Ivary
Ivary Dita 1,895, 01:03

saubos vai mums bus paligu cinoties ar eZviedriju, bet toties tikotaji uz eZviedriem ir daudz, kas lugtu musu palidzibu, tur jau laikus vajag saligt kadi regioni kam un sist

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.