Ambienti on/off

Join the new world

 

Dosadno je!

Dita 1,818, 13:23 E Publikuar në Bosnia and Herzegovina Kroacia nga SabatonBIH

Pišem ovaj članak samo da bi nesto pisalo u top 5 vijesti...Niko nista ne objavljuje !

 

Komentet

klanfa
klanfa Dita 1,818, 13:32

Lajk!

MomirPeh
MomirPeh Dita 1,818, 14:11

jebiga .. ja sam u kini.. pratim njihove vjesti.. evo jedne zanimljive:

一如往常的一天
直到我要出門前

我看到韓場沒人輸出
打完體 手癢按一顆糖以後 我發現...

misterzvrk
misterzvrk Dita 1,818, 14:30

v s

KicoNM
KicoNM Dita 1,818, 14:53

šbbkbb

Tomislav Diablo
Tomislav Diablo Dita 1,818, 20:48

Ja vam objavljujem da ste nastali od poturčernih Srba. Nadam se da vam se sviđa ta spoznaja... X D

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sh/b/b6/Mihailovic_i_muslimani_u_Bosni_1944.jpg

13.SS
13.SS Dita 1,818, 21:34

ou vikipedija znalci xD

SabatonBIH
SabatonBIH Dita 1,819, 07:37

hahaha nije wikipedia nego wikimedia XD

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.