Ambienti on/off

Join the new world

 

Caricature of the day 1846: United...

Dita 1,846, 07:30 E Publikuar në Serbia Serbia nga elveon


"All the currencies of the world"
 

Komentet

Rastko1991
Rastko1991 Dita 1,846, 07:32

Rastko1991
Rastko1991 Dita 1,846, 07:32

drugi : D

elveon
elveon Dita 1,846, 07:33

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩☢۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

✴✴✴ Goldaj Stampa ✴✴✴ skr.rs/UnitedCurrencies✴✴✴

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩☠۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Mire tica Feniks
Mire tica Feniks Dita 1,846, 07:34

hehehehehehe

TheKralj
TheKralj Dita 1,846, 07:35

Nije sve u parama - ima nešto i u goldu : D

Kiza No Sleep
Kiza No Sleep Dita 1,846, 07:35

Konicivaaaaaaa 😃
Sto ovaj treci ima zle oci kao neki matori kinez pokvarenjak 😃

Don Lex
Don Lex Dita 1,846, 07:35

Tuzna istina : ))))

ReFund kasper
ReFund kasper Dita 1,846, 07:35

a sta je s dinarima? (:

UnknownHeroo
UnknownHeroo Dita 1,846, 07:35

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Capone91
Capone91 Dita 1,846, 07:36

DIKTATURIRAJ

Willy Gray
Willy Gray Dita 1,846, 07:37

report. racism.

vruci91
vruci91 Dita 1,846, 07:38

xaxxxa al si lud xD

soonchica
soonchica Dita 1,846, 07:40

ima ružan nos

nskimi
nskimi Dita 1,846, 07:43

Nos mu liči na tuki.

Pegavac
Pegavac Dita 1,846, 07:48

Ovaj pozuteli nema podočnjake

ssam
ssam Dita 1,846, 08:00

Zavera

JovanJovanovic1988
JovanJovanovic1988 Dita 1,846, 08:11

gold, gold

fairgr
fairgr Dita 1,846, 08:28

v

Dragan Savic
Dragan Savic Dita 1,846, 08:36

@Пегавац,
А и брада му је мало порасла... мени се све чини да је то неки мулти. Не бих рекао да је прави Платон.

costel_t
costel_t Dita 1,846, 09:13

nice - poz

Bolorg Brat Bole
Bolorg Brat Bole Dita 1,846, 09:18

prokleta je Amerika i zlatoooo sto sjaaaa

Gambino_SSSS
Gambino_SSSS Dita 1,846, 09:27

nisi ti gledao konferenciju juče, e to je inspirativno

MissModesty
MissModesty Dita 1,846, 09:31

Pohlepa za novcem je izvor svega zla.

Pantosh
Pantosh Dita 1,846, 10:38

Pravda za novcanicu od 5 eura!!!!

momars
momars Dita 1,846, 10:39

ubaci jos jednog sa kosim ocima i da kompletiras.

SrbindosmrtiCCCC
SrbindosmrtiCCCC Dita 1,846, 12:39

trebati samo jos kinez neki xD

o7

Aleksandar RVP
Aleksandar RVP Dita 1,846, 13:08

v158 s3338

Mystela
Mystela Dita 1,846, 15:21

Universal appeal, clean design, one of your best!

\o/

Rumenko LizME
Rumenko LizME Dita 1,846, 21:03

Poder'o si! xD

War3hous313
War3hous313 Dita 1,847, 00:05

ahaha objasnio!

DijanaBL
DijanaBL Dita 1,847, 00:10

cokoladni mi se svidja.

xD

ZIKA BG
ZIKA BG Dita 1,847, 01:33

sve boje golda

Ivdza gej
Ivdza gej Dita 1,847, 09:42

Evo,recimo,ova ti je dobra!

WarankZ
WarankZ Dita 2,159, 01:03

hoooooooooooooooo

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.