Ambienti on/off

Join the new world

 

Cafea Geminida

Dita 1,851, 23:26 E Publikuar në Romania Rumania nga Andre.Andre

Neatza la mine si la voi!

Astazi la cafea avem Geminide.

Cine nu a reusit sa prinda una in cadere are sansa sa o vada live
aici .
Culmea, la norocul meu am vazut una...

Dupa ce ati prins o geminida va puteti pune chiar o dorinta. Ce se va intampla cu dorinta... asta e alta poveste.

Poveste care poate se regaseste in cuvantul ..life... miliarde de cuvinte intr-un cuvant... Life sau eLife...nu conteaza...
Sase minute cat sorbiti jumatate de cafea, merita sa urmariti si sa reflectati apoi inca 6 minute.

Lose yourself in nature and find a place.

Toate cele bune!

O zi buna la voi si la mine!

 

Komentet

buru
buru Dita 1,851, 23:31

tocmai ce a cazut una la mine in curte dar cica e geamana nu geminida...hmmmm

Andre.Andre
Andre.Andre Dita 1,851, 23:33

sigur nu ti-ai pus oglinda-n curte? : D

ion-voda
ion-voda Dita 1,851, 23:48

am vazut mai multe, apoi s-a innorat ; )

buru
buru Dita 1,851, 23:59

nu era oglinda, semana ca o himera, umbla ca o felina, si zicea ca-i germinida...apoi s-a iinorat.

o zi superba all!!!

NEMURICIUL
NEMURICIUL Dita 1,851, 00:30

O zi frumoasa tuturor !!!
Faina treaba !

sokm
sokm Dita 1,851, 01:09

o7

o zi frumoasa!

athyna
athyna Dita 1,851, 01:27

Un vot pentru cafeaua cu stele verzi 😃

http://newsfeed.time.com/2012/08/13/watch-perseid-meteor-shower-lights-up-weekend-skies/

si de la stele pana la cai verzi mai este doar un pas ...pardon un click!

http://www.youtube.com/watch?v=MpDxxVXsrHI

pogonici
pogonici Dita 1,851, 04:40

Din ce in ce mai buna cafeaua aici : )

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.