Ambienti on/off

Join the new world

 

Bertin mersu!

Dita 1,837, 23:25 E Publikuar në Finland Finlanda nga Ripulipillu

Nyt se on sitten tapahtunut, Bert Ribbul on alkanut rikkaaksi ja kävi hakemassa itselleen saksasta merssan.
Tässä ois kuva bertistä tulossa kotiin uuden mersunsa kanssa.


HAIL KENDO YANAR!

 

Komentet

POLAND PLS
POLAND PLS Dita 1,837, 23:37

bert osta mulle mersu

aalizReturns
aalizReturns Dita 1,837, 02:07

Onnee mersusta ja mitskusta.

Qummi
Qummi Dita 1,837, 09:20

Hail berts! vai sanoisinko L :--D

Kendo Yanar
Kendo Yanar Dita 1,837, 14:04

MAHTAVAA BERT!!!!! OLEN YLPEÄ!!

5/5, vote ja sub!

Augustus Koriander
Augustus Koriander Dita 1,837, 17:08

mihin meni volk's : (

juzmar
juzmar Dita 1,838, 01:02

oh Bert what done'd :---D

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.