Ambienti on/off

Join the new world

 

BARAME NOVI BORCI

Dita 1,840, 11:11 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republika e Maqedonisë (IRFJ) nga DEJAN090

ZA SITE BORCI (CLENOVI) KOI KE SE PRIDRUZAT NA VOENATA EDINICA MAKEDONSKA FALANGA (4TA CETA) KE DOBIJAT BONUS 20(PUSKI)ORUZJE...
P.POLKOVNIK-DEJAN090

 

Komentet

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.