Ambienti on/off

Join the new world

 

Ariyumand News (1.899) شماره یازدهم

Dita 1,899, 04:51 E Publikuar në Iran Irani nga ariyumand
به ۵۰ نفر اول که به این مقاله رای دهند 50 عدد فود کیو 2 هدیه داده می شود

برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی بر روی هر عدد کلیک کنیدبرای دانلود فایل پی دی اف روی متن زیر کلیک کنید

PDF FILE

حجم فایل 935 کیلوبایت


همچنین افرادی که در نظر سنجی شرکت کنند به قید قرعه 300 عدد فود کیو 6 دریافت


ورژن انگلیسی روزنامه چاپ شده در آمریکا روز 1880 

Komentet

xI3OSS
xI3OSS Dita 1,899, 05:01

v
1

Alireza Amini
Alireza Amini Dita 1,899, 05:04

v

Pool2GB
Pool2GB Dita 1,899, 05:04

votidiiiiiim

ariyumand
ariyumand Dita 1,899, 05:05

ممنون از دوستان گل بعضی از لینک ها خرابه الان مشکل رفع میشه : D

shuan Lomer
shuan Lomer Dita 1,899, 05:09

vote 7

Davor Pistingli
Davor Pistingli Dita 1,899, 05:13

v8 268sub shout

nik_kos
nik_kos Dita 1,899, 05:15

v+s

Alireza Amini
Alireza Amini Dita 1,899, 05:16

خاطره قشنگی بود
به نظر من که روسیه حمله نمی کنه

Profeta ERIC
Profeta ERIC Dita 1,899, 05:18

v13 sub 270

Trio The Great
Trio The Great Dita 1,899, 05:19

وت
نخیر روسیه هیچ غلطی نمیتونه بکنه.

Lefter2
Lefter2 Dita 1,899, 05:22

v 14 s 271 + add friends + shout

atommix
atommix Dita 1,899, 05:22

V

BlackTeaSC
BlackTeaSC Dita 1,899, 05:23

V17 S273

shout

hamed ip 2
hamed ip 2 Dita 1,899, 05:24

ساب بودی
وت18

k.a.r.o.b.i
k.a.r.o.b.i Dita 1,899, 05:25

v 19

hamed ip 2
hamed ip 2 Dita 1,899, 05:26

وت 19

R.mohammad
R.mohammad Dita 1,899, 05:26

16 v
272 s
1... hamle khahad kard...

M 1 N
M 1 N Dita 1,899, 05:27

V21 + Shout

SaRa 1256
SaRa 1256 Dita 1,899, 05:28

v22

D A L T O N
D A L T O N Dita 1,899, 05:28

v23
sub boodi

DoveOfPeace
DoveOfPeace Dita 1,899, 05:29

v24 s275

seki1
seki1 Dita 1,899, 05:34

25/276

shayumin
shayumin Dita 1,899, 05:38

V26 S277 shout

Nicu Maels
Nicu Maels Dita 1,899, 05:38

v27 s278 shout

King Arthas
King Arthas Dita 1,899, 05:41

v29 o7

hamid 1376
hamid 1376 Dita 1,899, 05:43

v30

k.a.r.o.b.i
k.a.r.o.b.i Dita 1,899, 05:45

ببخشید چشام ضعیف شده نمیتونم درست تایپ کنم:دی

hadi 69
hadi 69 Dita 1,899, 05:46

v31

ariyumand
ariyumand Dita 1,899, 05:48

😃

chera pak kardi

haha

Arash Jahanshahi
Arash Jahanshahi Dita 1,899, 05:48

v 33

corchuela
corchuela Dita 1,899, 05:52

v34 s279 Shout

megacarnage
megacarnage Dita 1,899, 05:52

v36 s280
shouted!

Majid.esf
Majid.esf Dita 1,899, 05:52

V 36
S 281

marian5800
marian5800 Dita 1,899, 05:56

v37, s 282 +shout

weeken d warrior
weeken d warrior Dita 1,899, 05:58

39v283s

The.Lord.Iran
The.Lord.Iran Dita 1,899, 05:59

خاطره قشنگی بود

JoacoRColl
JoacoRColl Dita 1,899, 06:01

v40 s284

Erwin Rommel DA
Erwin Rommel DA Dita 1,899, 06:01

V41 S285 + shout

javitoii
javitoii Dita 1,899, 06:03

42/286

Argon el Justiciero
Argon el Justiciero Dita 1,899, 06:06

V43
Sub 287+Shuot

369th regimenten
369th regimenten Dita 1,899, 06:07

v45
s288
shout

Gatodumas
Gatodumas Dita 1,899, 06:07

v44 -s288 + shouted

Matt Alon
Matt Alon Dita 1,899, 06:08

v 46 s 289 +shout

jorgeprosario
jorgeprosario Dita 1,899, 06:16

47/290 SHOUT

Mentalist de Bucovina
Mentalist de Bucovina Dita 1,899, 06:20

v 49
shout

Sisk
Sisk Dita 1,899, 06:23

give

SgtoCabral
SgtoCabral Dita 1,899, 06:24

v 50

s291

shout !

Charles Montgomery III
Charles Montgomery III Dita 1,899, 06:27

51 damn !
🙂

Morihei  Ueshiba
Morihei Ueshiba Dita 1,899, 06:31

v 52 s292

The.Lord.Iran
The.Lord.Iran Dita 1,899, 06:32

charles
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
خیلی بدشانسیییییییییییییییی

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.