Ambienti on/off

Join the new world

 

ANEKDOTO vol.3

Dita 1,901, 13:58 E Publikuar në Greece Franca nga xxFEARxx

Φθινοπωρινό σούρουπο, σε ένα πάρκο. Σε ένα παγκάκι ένα ζευγαράκι ερωτοτροπεί. Κάποια στιγμή η κοπελιά λέει :
- Νίκο.
- Μμμμμμ..
- Νίκο!
- Μμμ?μμμ..
- Νίκο γαμώτο,σου μιλάω!
- Μμμμ..Τι είναι;
- Βγάλε τα γυαλιά σου! Μου γρατσουνάς τα μπούτια!
- Mμμμ, καλά.
Περνάνε πέντε λεπτά ησυχίας. Κάποια στιγμή η κοπελιά κάνει πάλι :
- Νίκο.
- Μμμμμ..
- Νίκο!
- Μμμμ?μμμμ..
- Ρε Νίκο σου μιλάω επιτέλους!
- Έλα,τι είναι πάλι;
- Ξαναφόρεσε τα γυαλιά σου! Γλύφεις το παγκάκι!

 

Komentet

sakis2011
sakis2011 Dita 1,901, 14:12

to poulaki... tsiou

Pasok na goustaroume
Pasok na goustaroume Dita 1,901, 22:45

λολ

mourga
mourga Dita 1,904, 11:26

Ψ + ΝΙ + ο69 + lol ρε

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.