Ambienti on/off

Join the new world

 

[eHSP] Podjela kruha za mlade igrače Day 1872

Dita 1,872, 08:51 E Publikuar në Croatia Kroacia nga eHrvatska Stranka Prava
Poštovani Pravaši, Pravašice i ostali građani,

Obavještavamo Vas da se danas s početkom u 18:30 održava podjela wellnesa (500 wella) za mlade igrače na kanalu #hsp.hr

Pravo na food imaju SVI mladi igrači sa eHrvatskim državljanstvom.
Jedini uvjet je da ste lvl manji od 30 (uključujići i 30.-i lvl)

Nije bitno kojeg ste stranačkog opredjeljenja, bitno je da imate eHrvatsko državljanstvo.

Također, pozivamo vodstvo Vatrenih Guštera da ponovno dovedu svoje članove po hranu kao i sinoć.

Radujemo se Vašem dolasku.

PP eHSP-a,
Ines1986
 

Komentet

Luka Rahowa Kroat
Luka Rahowa Kroat Dita 1,872, 08:51

\o

BacoST
BacoST Dita 1,872, 08:57

o/

WhiteEagle1950
WhiteEagle1950 Dita 1,872, 09:05

\o

Djubre Mucko
Djubre Mucko Dita 1,872, 09:14

Isuse Ines!!!!!!!

ocito je ona zajebancija dobro dosla 😉

Baranac1
Baranac1 Dita 1,872, 09:30

o/

juka1488
juka1488 Dita 1,873, 07:24

ines poludiii hahhah

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.