Ambienti on/off

Join the new world

 

[e.M.D.U] Congressman / Congresswomen

Dita 1,862, 17:27 E Publikuar në Malaysia Indonezia nga mhifzan
23:59 Dec 25 Day 1,862 of the New World
latest result
Bagi yang belum mengetahui. Parti Sayikat Kebangsaan Malaysia telah bergabung bersama Parti Sosialis Rakyat dan mereka mempunyai 9 calon yg bertandingManakala atas kesilapan teknikan, FMP hanya mempunyai 4 org calonManakala Parti e.M.D.U mempunyai 8 org calonPada bulan ini eMalaysia akan mempunyai 20 org congress. maka jika undi ini berterusan, maka kita MUNGKIN akan KEHILANGAN 2 KERUSI jumlah keseluruhan
kerana FMP KEKURANGAN CALON.

Maka saya menyeru pada yg masih belum mengundi untuk mengundi parti selain FMP supaya kita tidak akan kehilangan kerusi.

Sekian.

 

Komentet

kyouharu
kyouharu Dita 1,862, 17:49

v+s!..ni jujai nye pasal sebab tak buat news cam dulu...panggil balik si ravi atau karam singh buat liputan undi2 nih. 😛

Nerzhu1
Nerzhu1 Dita 1,862, 18:56

PReM mane? Congresswonen ke Congresswomen? 😛

mhifzan
mhifzan Dita 1,862, 21:53

@nerzhu1, PReM dah cukup popular, sbb tu x masuk : P

JUJAI23
JUJAI23 Dita 1,863, 23:11

kyou chan jangan di ungkit kisah lalu

Danny Herlino Sutra
Danny Herlino Sutra Dita 1,863, 04:29

v + subscribe

MiVEX
MiVEX Dita 1,863, 07:21

V

AzrulSyafiq2
AzrulSyafiq2 Dita 1,863, 09:57

X jadi kogresman lagi

mhifzan
mhifzan Dita 1,863, 14:47

@azrul, bukan ko ke yg x mo jd kongress : P

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.