Ambienti on/off

Join the new world

 

ПОДЕЛА!!! 1000 ХЛЕБА ЗА 250 ГРАЂАНА еСРБИЈЕ

Dita 1,836, 12:47 E Publikuar në Serbia Serbia nga Vladimir RUS
Помаже Бог јунаци,Фонд ЗАДЊА КУЋА СРБИЈА организује своју прву добротворну акцију поделе 1000 хлеба за 250 грађана еСрбије. Сви који се јаве у коментару добиће по 4 комада хлеба q7.

ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ добрим грађанима који су помогли наш рад од самог почетка:
Hermann II Poulet – његова екселенција конгресмен је донирао 1000 RSD нашем фонду
kimmy96 - 30 food i 3 weapons
markonestor
minic milos
Destroyer91
Unbeatable93
God of Justice
Nemanja Stojanovic Nemca


Живела Србија!

 

Komentet

Optimum capacitatem
Optimum capacitatem Dita 1,836, 12:50

v3 sub 107, prvi o7 zivela Srbija!!!

T.A.X.S.I.R.A
T.A.X.S.I.R.A Dita 1,836, 12:50

v4 🙂

Marcus Attilius
Marcus Attilius Dita 1,836, 12:52

v5 sub imas + shout

Djokaara
Djokaara Dita 1,836, 12:54

v6 sub109

Uros Prejaki
Uros Prejaki Dita 1,836, 12:56

v8/s110

Igor Lazarevic
Igor Lazarevic Dita 1,836, 13:02

v9/s111

Danco RS
Danco RS Dita 1,836, 13:13

v48 s112

Zordacz
Zordacz Dita 1,836, 13:14

v45 s113

booboolet
booboolet Dita 1,836, 13:15

v57/sub114

Zoran Pfc Markovic
Zoran Pfc Markovic Dita 1,836, 13:15

v58 Zivela SRBIJA 🙂

irinamashika
irinamashika Dita 1,836, 13:16

v64 s115

EgyB
EgyB Dita 1,836, 13:17

v68 s116

pantod
pantod Dita 1,836, 13:17

v67 sub od ranije

The Iron Woman
The Iron Woman Dita 1,836, 13:21

javljam se

aero73
aero73 Dita 1,836, 13:23

v89 s117

Cigermeister
Cigermeister Dita 1,836, 13:25

99/118 + shout

Zeljto
Zeljto Dita 1,836, 13:25

v103 s119

zokizo
zokizo Dita 1,836, 13:26

v104 s120 ...pozz

Bolest96
Bolest96 Dita 1,836, 13:26

v109 sub 121

Milutin Nemanjic
Milutin Nemanjic Dita 1,836, 13:50

v120 sub od ranije

BULCHA
BULCHA Dita 1,836, 13:57

121/122

IvanKosancic
IvanKosancic Dita 1,836, 14:11

v122 s123

Aleksandar stari
Aleksandar stari Dita 1,836, 14:14

v 123 Zivela Srbija!!!

AleksandarVelikiWOT
AleksandarVelikiWOT Dita 1,836, 14:24

v124

Mr Tai
Mr Tai Dita 1,836, 14:25

v

Crveni SRB
Crveni SRB Dita 1,836, 14:34

V126 S124

djoleglorks
djoleglorks Dita 1,836, 15:09

v128 s od ranije

Somadinara
Somadinara Dita 1,836, 15:17

v129 s125

Buda.Dramicanin
Buda.Dramicanin Dita 1,836, 15:25

v130s126

Vodza
Vodza Dita 1,836, 15:26

v131

DjukaVB
DjukaVB Dita 1,836, 16:02

v 132 s 127

Dimdra
Dimdra Dita 1,836, 16:38

v133 s128 add

lekinks
lekinks Dita 1,836, 16:42

v134 sub 129

prostokreten
prostokreten Dita 1,836, 16:43

v134s129old shout

JOJOJOJOJOJ
JOJOJOJOJOJ Dita 1,836, 16:46

V136 s130

SynMaster
SynMaster Dita 1,836, 16:47

v137 s131 add

Mile tenkista
Mile tenkista Dita 1,836, 18:12

v138 s132

SerbianForce
SerbianForce Dita 1,836, 18:28

v+s

Kiza No Sleep
Kiza No Sleep Dita 1,836, 20:13

Vote 140,Sub od ranije,Shout !!!
o7

LeeZza
LeeZza Dita 1,836, 20:56

141/133

EDMONDTOT
EDMONDTOT Dita 1,837, 23:02

v142 s134

jahac mustanga
jahac mustanga Dita 1,837, 23:38

bog ti pomogo junace !!

nesko970
nesko970 Dita 1,837, 23:42

v144 s136

wolfpece
wolfpece Dita 1,837, 00:20

glas 145, stara pretplata

o7

glup123
glup123 Dita 1,837, 01:09

v 146 sub 137 + shout

d 23
d 23 Dita 1,837, 01:34

v147, s137,sh
HVALA

Miloshh
Miloshh Dita 1,837, 01:49

v148 s138

blok72
blok72 Dita 1,837, 01:49

149/139

Pejamd
Pejamd Dita 1,837, 01:59

v150/sub od ranije!
Hvala

Shone bate
Shone bate Dita 1,837, 02:42

Make a higher profit with exporting


http://www.erepublik.com/en/article/2166692/1/20

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.