Ambienti on/off

Join the new world

 

ВЕ МОЛАМ ЗА ПОМОШ !

Dita 1,926, 14:10 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republika e Maqedonisë (IRFJ) nga ViktorVikss

MAKЕДОНЦИ... Кје ве замолам ако има некој ДАРЕЖЛИВ да ми помогне со ГОЛД или МКД затоа што пред два дена ми беше хакната акаунтот од кој што ми земаа 14 ГОЛД и 550 МКД и ПЛУД ми направиле downgrade на тоа за тренирање и сега тоа ми е пак на 5 а ми беше на 10 за вежбање иначе веќе го сменивв пасвордот и сеа е ок но немам ништо ни q7 ни храана ни ништоо ПА КЈЕ ВЕ МОЛАМ ДА МИ ПОМОГНЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.................................
ВИ БЛАГОДАРАМ ОДНАПРЕД.....

СО ПОЧИТ ОД ViktorVikss

 

Komentet

ivan.sk
ivan.sk Dita 1,926, 16:49

аха

Circless
Circless Dita 1,926, 16:52

You have successfully donated 10 Gold. This amount will appear shortly in the citizen account.

BogNaVojnata
BogNaVojnata Dita 1,926, 16:54

Ako ne te mrzi napravi edno video,da se uverime vo ova.Eve posluzise so mojata statija...
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2180224/1/20

Kliton C.T
Kliton C.T Dita 1,926, 16:56

preteruvate so vakvi statii... ne mi e jasno kako na pojakite igraci ne im haknuvaat barem tamu ima sto da se krade se bebinja haknuvaat... podobro pocni nov profil i onaka ne si mnogu razvien nema da primetis

Cpt Frosty
Cpt Frosty Dita 1,927, 06:53

ajde eden pozdrav http://www.youtube.com/watch?v=2sfguR_N08c

Plainswalker
Plainswalker Dita 1,927, 09:04

Plainswalker disapproves this article

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.