Ambienti on/off

Join the new world

 

ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Dita 1,902, 03:24 E Publikuar në Greece Greqia nga Geo SALONIKA

ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ

 

Komentet

Evrimedontas
Evrimedontas Dita 1,902, 03:34

vote and sub

Δεν εχεις μπλεξει με το δημοσιο γι αυτο τα λες αυτα...

Zi spiderwoman
Zi spiderwoman Dita 1,902, 03:54

vote & sub
& reported for spam

O.G. Loc
O.G. Loc Dita 1,902, 03:55

v

K1tho
K1tho Dita 1,902, 04:11

v+s

MarlboroGR
MarlboroGR Dita 1,902, 10:29

vote sub

Zi spiderwoman report ola sou ta arthra gia spam

SkyGreek 2.0
SkyGreek 2.0 Dita 1,902, 10:32

v&s.

Zi spiderwoman
Zi spiderwoman Dita 1,905, 11:50

marlboroGR reported γιατί είσαι στόκος ρε φίλε και δεν την παλεύεις.

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.