Ambienti on/off

Join the new world

 

СРЕЌЕН ПРАЗНИК ГРЦИЈА !!

Dita 1,900, 15:26 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republika e Maqedonisë (IRFJ) nga rubin_ganja

Здраво на сите еМакедонци.

Како што знаете денес е 02.02 и е празник на нашиот јужен сосед и јас како секој културен граѓанин на нашата мила , убава , сакана Македонија решив да им го честитам преку статија..ЧЕСТИТО ПРАЗНИК ГРЦИЈААААААААААААААА
Поздрав еМакедонци

 

Komentet

rubin_ganja
rubin_ganja Dita 1,900, 15:27

СРЕЌЕН ПРАЗНИК ГРЦИЈА !!
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2204979/1/20

Phantom MKD
Phantom MKD Dita 1,900, 15:28

ЧЕСТИТО ПРАЗНИК ГРЦИЈА!!!

MKDpedza
MKDpedza Dita 1,901, 00:24

AJ neka im e cestitoo

tole pasaII
tole pasaII Dita 1,901, 06:07

Neka im e za mnogu godini praznikot, a vo 2013 da si napravat fabrika za vazelin da ne moraat da uvezuvaat.

rengenzy
rengenzy Dita 1,901, 08:14

sub 248 hahahhah so srekja neka im e

mkdfighter97
mkdfighter97 Dita 1,901, 08:25

Pedza i ti slavis deneska?

El Che G
El Che G Dita 1,901, 08:40

о/

rubin_ganja
rubin_ganja Dita 1,901, 12:23

поздрав на сите
o/

3v3rything
3v3rything Dita 1,904, 13:48

je denis be 😃

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.