Ambienti on/off

Join the new world

 

آموزش صفحه خانگی و دریافت طلای دوستان

Dita 1,895, 09:29 E Publikuar në Iran Turqia nga Puya Gh

سلام مجدد به دوستان
اینم قسما جدید اموزش ها
امیدوارم به کارتون بیاد

Home Page & Gold Bonus

به امید ایرانی بی مرز
موفق باشید

 

Komentet

Rebel Fighter
Rebel Fighter Dita 1,895, 13:04

عالی

naeim1
naeim1 Dita 1,896, 04:04

v&s

k.a.r.o.b.i
k.a.r.o.b.i Dita 1,896, 05:46

ر

ROHIRAN
ROHIRAN Dita 1,896, 11:57

رای آفرین داداش ادامه بده : )

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.