Ambienti on/off

Join the new world

 

خدمات رسانی به هموطنان عزیز جهت افزایش کاربران

Dita 1,894, 08:47 E Publikuar në Iran Irani nga Persians Men

درود بر شما دوستان عزیز و با آروزی سلامتی و تندرستی

دوستان عزیز.

من درحال تهیه یک سرور ساکس و وی پی ان هستم.برای اینکه این وی پی ان هارا در اختیار کاربران ایرانی که وی پی انی در اختیار ندارند قرار دهیم تا بتوانند در این سایت ثبت نام کنند و پیشرفت کنند.

دوستانی متقاضی هستند لینک های دعوتشان را در کامنت ها قرار دهند(ضمن وت و ساب)تا در تبلیغات لینک ان ها نیاز قابل مشاهده باشد.

با سپاس فراوان
محمدحسین 

Komentet

l a n e r o n
l a n e r o n Dita 1,894, 08:49

ممنون . خسته نباشی

Persians Men
Persians Men Dita 1,894, 09:01

خواهش میکنم

Old Crow
Old Crow Dita 1,894, 10:04

o/

ammin.black
ammin.black Dita 1,894, 10:59

mamnoon

Van HeIsing
Van HeIsing Dita 1,894, 19:57

o/

Cuctus
Cuctus Dita 1,895, 23:23

v&s

yaser2013
yaser2013 Dita 1,895, 10:21

v&s

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.