Ambienti on/off

Join the new world

 

Е-Ѕвездите во слободно време

Dita 1,891, 01:33 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republika e Maqedonisë (IRFJ) nga Starfool

Крвнико


Блек МКД


Ел Че Гевара


Трупер6


Мк Конкуер


Д'а Мед


Махер


Стенак


Мунгос4е


Јас по статијата

 

Komentet

Romb0
Romb0 Dita 1,891, 01:35

Hahahaha xD

Prince of Austria
Prince of Austria Dita 1,891, 01:37

lol
imash shout bratche : D

stenak
stenak Dita 1,891, 01:37

eeeej има мене, нема воте xD

khantervel
khantervel Dita 1,891, 01:42

хаха,яко 🙂 вот

TheTrooper69
TheTrooper69 Dita 1,891, 01:43

бооооооооооооооооо хаохахахохахахаохаохооаххаохоахоа

крвникоттттттттт вуница недрапана!!!!

хаоахоахоахоахо јакккккккккккккккккккккккккккккккк најјаккккк

НЕМА МАШ шо би рекле од манастир овие 😃

Quosai
Quosai Dita 1,891, 03:42

: D

serginius73
serginius73 Dita 1,891, 05:07

Си ја погодил о7

Stev4o
Stev4o Dita 1,891, 05:15

те истепале

MKDHrist0
MKDHrist0 Dita 1,891, 05:33

Hahaha nesto interesno vo igrava alal da ti e 😃

Darkman87
Darkman87 Dita 1,891, 05:42

edni zvezdi u pm... poarno napisi si tvoi idoli

eLycaon
eLycaon Dita 1,891, 06:58

si lanal kotekot 😛

El Che G
El Che G Dita 1,891, 07:58

хахахахаха
оригинал...............

Krvnikot
Krvnikot Dita 1,891, 08:14

Me ima mene so Voix ima vote.

MKDpedza
MKDpedza Dita 1,891, 08:29

v+s

ace vaross
ace vaross Dita 1,891, 08:31

Блек МКД
mnogu mi e bled nekako,da ne bolen?

karo.mk
karo.mk Dita 1,891, 08:33

o7

n e v e r C G
n e v e r C G Dita 1,891, 08:43

http://prntscr.com/q5cqd
my job here is done

TheTrooper69
TheTrooper69 Dita 1,891, 08:47

стај го црниотчовек ФИРОМ табоо тема, се напна човекот што не е меѓу виртуелните "легенди"...барем да се трудеше во реалниот свет вака...демек ме има мене и јас сум е-легенда сега, е-споменик ми направија, е-егото ми се крена како пенис наутро.

MorpheusMK
MorpheusMK Dita 1,891, 09:01

хахахахха

Tiger Macedonia
Tiger Macedonia Dita 1,891, 09:03

Ми го има командирот, има воут.

Kpakep4e
Kpakep4e Dita 1,891, 09:04

v+s

hanibalbg
hanibalbg Dita 1,891, 11:31

: )))))

Krvnikot
Krvnikot Dita 1,891, 12:03

Ja i Truper sme izlegle najbolje posle Blekj.
Fala mnogu.

SoldierMKD007
SoldierMKD007 Dita 1,891, 14:08

o7 Bravo!

TRTE T
TRTE T Dita 1,891, 14:40

jako

napraj uste nekoja sporedba

te biva

o7

vojislavp
vojislavp Dita 1,891, 15:04

Miss Tinker Bell Fotografija na mesecot 😉

Mr.borros
Mr.borros Dita 1,891, 15:54

Тинкер да ти ги ручкам ножичките,, а и мегу нив џунглата шо се наоѓа

Aliss Wonder
Aliss Wonder Dita 1,891, 21:22

haahahahhahaha konecno neshto interesno i u erepov xD

BucephalusIII
BucephalusIII Dita 1,891, 21:50

браво...добра идеа за статија само така продолжи

BucephalusIII
BucephalusIII Dita 1,891, 21:50

т.е сакав да кажам - чекаме продолжение

Aminta Makedonecot
Aminta Makedonecot Dita 1,892, 23:58

супер! : )

оо7

Ivan Vancho Makedonski
Ivan Vancho Makedonski Dita 1,892, 00:01

Ич не ви го разбирам битолскио хумор само знам дека крвник е ногу секси во слободно време...

Mlster X
Mlster X Dita 1,892, 04:25

стајте едно субче и кај мене 🙂
http://www.erepublik.com/en/newspaper/asa-news-271836/1
о7

BlackMK
BlackMK Dita 1,892, 13:45

Трупер што млатиш бе xD

BugsMoney
BugsMoney Dita 1,892, 14:08

xaxaxaxa

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.