Ambienti on/off

Join the new world

 

Глас Косовских Ослободилачких Снага

Dita 1,890, 00:51 E Publikuar në Serbia Serbia nga Mancha.nis


Драги пријатељи и познаници данас ћемо у овом чланку да вам представимо нашу паравојну јединицу.

Кроз нашу малу јединицу је прошло доста људи од којих су неки задовољни нашим радом,а неки не.Да не скрећем много са теме,за учлањење у нашу јединицу је потребна само добра воља и сви који желе да нам се прикључе су добродошли,а ми ћемо сваког новог члана обрадовати тенкићима.


Свако ко жели да нам се прикљчи може то урадити ОВДЕ

Једино што је обавезно за учлањење је наш аватар који можете скинути ОВДЕ
Наша јединица врши редовне поделе оружија на каналу #kosrb , као и редовну поделу плата нашим члановима.

Са поштовањем ваш комадант Никола
и капетан Нишчамурллија


 

Komentet

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,890, 01:37

Глас Косовских Ослободилачких Снага http://www.erepublik.com/en/article/-1-2198568/1/20

nimnul
nimnul Dita 1,890, 01:38

o7

boki trinaest
boki trinaest Dita 1,890, 02:07

ajde deco da popijete lekić

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,890, 02:09

Nije ti ovo gay parada ajd mrs u UeS

boki trinaest
boki trinaest Dita 1,890, 02:13

ali da braniš Kosovo tu na internetu dok sam ja na paradi. OK????!!!

Ivdza gej
Ivdza gej Dita 1,890, 02:14

Kolika je plata?

boki trinaest
boki trinaest Dita 1,890, 02:16

kolko uspeš da natrpaš televizora na prikolicu

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,890, 02:17

boki kako te bre nije sram otkud ti znas gde ja zivim i kako ja branim kosovo ( rekoh ti mrs u UeS i pokri se usima )

boki trinaest
boki trinaest Dita 1,890, 02:20

pa vidim da braniš u erepublici.
nisko, jadno bedno

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,890, 02:22

Okej svako ima svoje misljenje hvala na komentarima toliko od mene ...

boki trinaest
boki trinaest Dita 1,890, 02:24

u svako doba.
Mnogo ste mi vi simpatični

krunavise
krunavise Dita 1,890, 03:48

o7

dzonyss
dzonyss Dita 1,890, 05:07

boki obradis mi gidoru!

boki trinaest
boki trinaest Dita 1,890, 06:24

jako ste omoseksulani momci. ne priliči to ovoj vašoj gistro borbi

dzonyss
dzonyss Dita 1,892, 05:00

tebra idi se leci

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.