Ambienti on/off

Join the new world

 

Занимљиво

Dita 1,856, 09:55 E Publikuar në Serbia Serbia nga Mancha.nis

Частим данас:
воте+суб+ком= 3 ку7 тенкића
Занимљиво:
Претисни цтрл+алт+икс док си на ерепу и види шта ће се десити 😉
[img][/img]
о/ јунаци :д

 

Komentet

Danilo sector
Danilo sector Dita 1,856, 09:58

v1 s od pre prvi sam 1 !!!

Danilo sector
Danilo sector Dita 1,856, 10:01

http://www.erepublik.com/en/article/napadao-sneg-2178486/1/20 Nemojte vidite sta se meni desilo 😃

Helm Hammerhand
Helm Hammerhand Dita 1,856, 10:01

PrEtišćem!

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,856, 10:01

hahhahahahah xD kod mene samo po koja pahulja ima 😃

Danilo sector
Danilo sector Dita 1,856, 10:03

Ostavi ti 10 minuta pa ces na muke

Power Of Support
Power Of Support Dita 1,856, 10:03

V+S a dobijaju se pahulje, to znamo 🙂

tealkjaffa
tealkjaffa Dita 1,856, 10:07

v6 sub stari

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,856, 10:07

jovanica011 to znate vi matorci 😉

jokanoivc
jokanoivc Dita 1,856, 10:11

super

V V M
V V M Dita 1,856, 10:14

v7 s438

Power Of Support
Power Of Support Dita 1,856, 10:16

Znaju svi, ceo dan svi o tome shouteve pisu 🙂

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,856, 10:21

hahhaha, lol ja to nista nisam vido xD ne mlatim se ja da setam i gledam ko sta pise 😃

Ghost Pirate
Ghost Pirate Dita 1,856, 10:24

v9+s od ranije+S

Power Of Support
Power Of Support Dita 1,856, 10:32

Ne moras se ni mlatiti, samo odes na friend zid i barem jednom u 10 minuta neko napise xD

AleksandarVelikiWOT
AleksandarVelikiWOT Dita 1,856, 10:47

v12 sub od ranije +s

The Fire Lion
The Fire Lion Dita 1,856, 12:06

v13 s439

Mancha.nis
Mancha.nis Dita 1,856, 12:24

gde li su mi oci bile ja to nista nisam vido xD

Kiza No Sleep
Kiza No Sleep Dita 1,856, 16:41

Vote 14,Sub od ranije,Shout !!!
o7

vujmilos
vujmilos Dita 1,857, 01:59

v15 subod ranije,Shout

blejac 001
blejac 001 Dita 1,857, 15:17

v 16 s imas e stvarno je bleja sa pahuljicama a kako se dobija kisa ?

PaklenaVeverica
PaklenaVeverica Dita 1,858, 04:46

v 18 s 440 ode !!!! 😃

OskarVNR
OskarVNR Dita 1,858, 05:22

imas v + s. o7

Necu zvaku ocu kusur
Necu zvaku ocu kusur Dita 1,858, 06:39

v20 s441
tenciiiiiii da puca narod 😘

Deadly Little Miho
Deadly Little Miho Dita 1,858, 08:32

22 442

Toza357
Toza357 Dita 1,861, 16:12

v26 s443

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.