Ambienti on/off

Join the new world

 

Покрећем акцију !!!

Dita 1,846, 06:49 E Publikuar në Serbia Serbia nga Stefan4BGD

Покрећем акцију преплата за преплату !
Све што треба је да се преплатите на новине и да оставите број преплате у коментару (заједно са линком ваших новина),онда ћу ја да се преплатим на ваше новине и оставићу број преплате такође у коментару !


Такође бих све замолио за шаут да би што више људи учествовало !


 

Komentet

Stefan4BGD
Stefan4BGD Dita 1,846, 06:50

За шаут:
Преплата за преплату !
http://www.erepublik.com/sr/article/-1-2172177/1/20

LAKI SSSS
LAKI SSSS Dita 1,846, 07:45

ja sam napisao da sam ti dao v+s pa sam ostavio link da i ti meni das

Stefan4BGD
Stefan4BGD Dita 1,846, 07:59

Прочитај још једном,пише да оставиш број преплате па бих те молио да то и урадиш . Ја сам се на твоје новине преплатио и број преплате је 74.

dragomir79
dragomir79 Dita 1,846, 10:32

http://www.erepublik.com/en/newspaper/vesti-vesti--284875/1

V 9 S 182
shout
add

ajd sad ti.

Stefan4BGD
Stefan4BGD Dita 1,846, 10:58

12/13 \o/

dragomir79
dragomir79 Dita 1,846, 12:12

jel to kod mene vazi " 12/13 \o/ "
trebo si uisati da znam.

Stefan4BGD
Stefan4BGD Dita 1,847, 11:23

Dragomire da za tebe vazi v12is13 !
Aleksandre imas svuda vote i stari sub !

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.