Ambienti on/off

Join the new world

 

בקרוב בקרוב אוכל חינם כנסו

Dita 1,841, 11:02 E Publikuar në Israel Izraeli nga ephraim123

בס"ד
שלום
חברים יקרים שלום בעזרת ה' ביום ראשון היה חלוקת אוכל לשחקנים שמתחת לרמה 24 חינם
עוד הסברים בתמונות

..
..
..
..

.
..
.
.
בבקשה בסוף להירשם לעיתון ולעשות לייק אני שמח מאוד!
מאת: אפרים

 

Komentet

Yossi.Benyakar
Yossi.Benyakar Dita 1,841, 12:19

v6 s36

Xanadue
Xanadue Dita 1,842, 09:26

v11 s37

Perfect.Knight
Perfect.Knight Dita 1,842, 15:35

vote

danis1982
danis1982 Dita 1,843, 04:10

v

ron cohen
ron cohen Dita 1,844, 04:25

V10 S39

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.