Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Miresevini ne kete gazete ku do te gjeni informacione te ndryshme diplomatike dhe politike.

[SK] Çështja e organizatave

34 Dan 2,019, 08:23 Published in Albania Albania Finance in poslovanje Finance in poslovanjePershendetje shqiptare,
Ne artikullin ne vijim do te paraqes planet per te cilat u moren organizatat te aqperfolura si objekte qe na shkaktuan "humbje te paimagjinueshme".

[img][/img] … preberi več »

[Rilindasi] I dashur president

49 Dan 2,013, 08:38 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Artikulli që do të ndiqni në vijim është një artikull i punuar nga Rilindasi dhe po botohet nga unë ([url=http://www.preberi več »

[LVV] Programi

12 Dan 2,007, 07:23 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Shpresoj qe ky muaj te jete … preberi več »

[MoD] Konkursi i MU-ve në eBotë | maj 2013

15 Dan 2,002, 13:35 Published in Albania Albania Ukazi bitke Ukazi bitkeKy eshte nje mesazh zyrtar i Ministrise se Mbrojtjes se eShqiperise.
Ndoshta shume prej jush i kane vene re risite me … preberi več »

[Rilindasi] Gold pa masë , për eShqiptarët

76 Dan 1,999, 11:59 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Artikulli qe do te ndiqni ne vijim eshte nje artikull i punuar nga Rilindasi dhe po botohet nga une ne menyre qe te jete i lexueshem nga qytetaret qe kane nenshtetesi shqiptare.

preberi več »