Okolje ON/OFF

Shqiptari flliqt

29 Dan 2,657, 14:53 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Pershendetje oj Shqipni me shqiptar shum patriota edhe shum qe i dojn shqiptart, koqe po luj se sosht e vertet.

Sot thash ti boj do cc te shes naj power pack ja bona shout out edhe mkomentoj ni grek ram dakord per marrveshje mi qoj paret po qato

preberi več »

Me ndihmoni me misionin 25 komente

8 Dan 2,645, 05:19 Published in Albania Albania Vojaške analize Vojaške analize

Me ndihmone se qe 10 vjet e kom kit mision 😕

preberi več »

Red Crescent Organisation in Albania

12 Dan 2,543, 15:04 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pershendetje,

Qoftese keni ndegju per punen e RCA(RedCrossOfAlbania)tani(Red Crescent Organisation) kemi qen nje organizat qe kemi bere donacion ne food ma heret ne loje, kemi qen shum te sukseshum dhe ndihmat kan qen te medhaja. Mendoj qe prap

preberi več »

Special interview with leader of mercenary Military Unit Vendetta.

12 Dan 2,432, 19:27 Published in Turkey Turkey Vojaške analize Vojaške analize

I would like to announce the interview I made with the leader of MU(Vendetta) Mr.MaulMau. I asked him for an Interview which he accepted, It is made of 4 questions, here they are:

1)Who has created the Military Unit Vendetta?
1)The MU started

preberi več »