Okolje ON/OFF

PIĄTY ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO

17 Dan 2,917, 06:01 Published in Poland Poland Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


14 listopada 2015 roku odbył się kolejny, już piąty zlot Legionu Polsko-Węgierskiego.

Tym razem organizacja była raczej taka spontaniczna i na wariata. Na ostatnią chwilę okazało się, że niestety … preberi več »

Czwarty zlot Legionu

33 Dan 2,550, 01:35 Published in Poland Poland Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Zapraszamy do fotorelacji z kolejnego zlotu Legionu Polsko-Węgierskiego:Jak wiadomo nie od dziś, okolice 11 listopada to nie lada atrakcja dla osób związanych z Legionem Polsko-Węgierskim, … preberi več »

TRZECI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO

37 Dan 2,186, 12:23 Published in Poland Poland Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

TRZECI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO.10 listopada czekał nas kolejny, coroczny zjazd polsko-węgierskiej bojówki, jednakże i w tym roku spotkała nas możliwość spotkania się już dzień wcześ … preberi več »

Legion Polsko-Węgierski - rekrutacja

38 Dan 1,902, 12:18 Published in Poland Poland Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaLegion Polsko-Węgierski jest międzynarodową grupą bojową złożoną z Polaków i Węgrów. Już od dwóch lat wspólnie walczymy ramię w ramię za nasze narody. Staramy się pokazać, że słynne przysłowie o dwóch … preberi več »

DRUGI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO

49 Dan 1,820, 09:30 Published in Poland Poland Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

DRUGI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO.10 listopada to data doskonale znana każdemu legioniście, na ten bowiem dzień przypada zlot naszej bojówki. W tym roku różne okoliczności tak się … preberi več »