Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Heret ose vone ne do jemi nje.

LeA per lojtaret e rinj

47 Dan 1,899, 13:47 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Përshëndetje qytetarët e eShqipërisë.

Duke pare qe qeveria ne pushtet nuk plotesoi kushtet e vendosura nga kongresmenet e … preberi več »

Miresevini në LeA

12 Dan 1,892, 15:42 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analizePartia “Lidhja e Arbrit”, partia e ideve dhe e zhvillimit, ju ftone te beheni pjesë e sajë për një eShqiperi ndryshe. Bëhuni antarë të partisë duke ndjekur preberi več »

Për një eShqipëri ndryshe

16 Dan 1,869, 10:27 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje te gjith eQytetar te eShqiperis.

Ne kete artikull une dua t’iu paraqes planin time per zhvillimin e eShqiperis, ndryshe nga ajo qe eshte tani. Po si mund te kemi nje eShqiperi ndryshe? Per kete une kam menduar disa pika te cilat i

preberi več »