Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Everyday, Everywhere, Ecolog!

Ish-gazeta e parë javore në eShqipëri.
Ish-Zyra e Shtypit te Qeverise.

Emrat e meparshem: Gazeta Korrieri & DC's Journal

[UPDATED][DC] Kushtetuta e Republikës së eShqipërisë

58 Dan 2,067, 15:22 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analizePershendetje qytetare te eShqiperise,

Perpara se te filloj, nese nuk keni qejf te lexoni shume, vazhdoni direkt te pjesa e dyte e artikullit

Shpesh kam verrejtur qe disa persona ne
preberi več »

INFORMACIONE PER LOJTARET E RINJ

15 Dan 2,035, 11:57 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik


Pershendetje,

Sapo ka filluar publikimi i lojes nga shume lojtare te eRepublik ne facebook dhe presim qe te vijne shume lojtare te rinj. Ky … preberi več »

TO SERVIAN GOVERNMENT: Give supplies to your citizens!

21 Dan 1,917, 15:34 Published in Albania Albania Finance in poslovanje Finance in poslovanje

OPEN LETTER TO SERVIAN GOVERNMENT

Dear Servian Government,

Recently, many Servian citizens have been applying in our supplying program (tinyurl.com/progamiUML ).

Examples:
http://prntscr.com/ta9zb
http://prntscr.com/preberi več »

[DC] Per Akuzat Drejtuar Qeverise

79 Dan 1,912, 11:43 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje,

Po shoh akuzat e shumta qe i behen qeverise, programit UML edhe te gjithe atyre qe mundohen te punojne per te miren e eShqiperise. Shaku kryesor qe me ben te shkruaj kte artikull eshte artikulli i fundit nga festimbeqa. … preberi več »

[UML] Propozim-Sondazh! VOTONI!

40 Dan 1,909, 05:41 Published in Albania Albania Finance in poslovanje Finance in poslovanje

✪ ✪ ✪ ✪ ✪ VOTO KETU: http://tinyurl.com/votouml ✪ ✪ ✪ ✪ ✪Pershendetje te gjitheve,

Kete muaj programi UML ka vendosur qe tju shperndaje ndihma te gjithe lojtareve te eShqiperise (fale donacioneve te Presidentit Ujku76 dhe te … preberi več »