Okolje ON/OFF

ky artikull eshte per zemren time crazy alboz

36 Dan 1,914, 15:07 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

CrazyAlboz ti je dashuria ime ne erepublik.Kjo eshte dashuri chati qe un e quaj dashuri reale me ndjenja pa genjeshtra dhe vetem harmoni midis nesh .un dua ta takojsa m shpejt ti shpreh ndjenjat e mia dhe te martohemi zemer mund te bejm dhe femije

preberi več »