Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Nese ne nuk bashkohemi dhe nuk ndihmojme njeri tjetrin ateher cfare vlere ka kjo loje??? ktu jemi per shqiperine dhe jo per interesat tona personale. Te gjithe bashkohuni ne nje mendim qe te kete harmoni kjo loje mes njeri-tjetrit dhe jo grindje. Prandaj te gjithe ne nje ze rrofte Shqiperia Etnike!

Propozim Takse!

3 Dan 1,924, 06:38 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pershendetje te gjithve, duke pare se shqiperia nuk mundi te siguronte kongresin kete muaj dhe sdo kemi kongres qe te propozoje ligje ne ditet ne vazhdim, do propozoja qe te rrisnim taksen e armeve per te siguruar ALL per aleanca , e di se do jete

preberi več »

Shume e rendesishme per Shqiperine.

13 Dan 1,828, 12:25 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pershendetje te gjithe shqiptar/e kudo qe te jeni po afrohet dite dhe ju uroj gezuar 100 vjetorin e pavarsis edhe aq u befshi edhe ju .

Te hyjme ne teme
Nuk eshte lajm zyrtar nga qeveria por ngaqe nuk po shikoj asnje reagim nuk … preberi več »

Humbëm betejën, por jo luftën!

15 Dan 1,792, 06:12 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pershendetje Vellezer dhe Motra
Sote me ( 16/10/2012 dita e 1792 e lojes ) Ne humbem dhe territorin e fundit qe kishim ne itali.
Normal te gjithe jemi te merzitur nga kjo humbje.

Por une dua tju them se luften e filluam ne diten e 1778 … preberi več »

Ka nevoj per ndihmen tone Vellezer

42 Dan 1,775, 10:34 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Rorschach C , Para disa ditesh ADM e lojes e kane perjashtuar nga loja per 3 dite se dikush i kishte nisur ALL nga adres MULTI. Por kur kaluan 3 ditet e pejashtimin dhe RORS eshte futur perseri ne loje ka pare ne profilin e tije nje gjobe shume preberi več »

Per nje Shqiperi me te forte!

17 Dan 1,741, 05:05 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Per lojtaret e rij
Nje keshill nga une nderrojeni lokacionin kur Daily Order te jete ne ndonje shtet te larget bejeni ne Greqi ose Turqi ju kushton 20ALL dhe qendroni atje sepse nga keto shtete mundeni te luftoni per Daily Order gjithkun … preberi več »