Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Alb Live web: 1. kliko http://adf.ly/AUiCe 2. skip ad dhe shiko TV & Sport Live !

Shqiperia 1912, 100 vjet Pavaresi !

2 Dan 1,823, 09:33 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

"Kleivis Design"DOWNLOAD HQ preberi več »

Fitoni para te verteta nepermjet shkurtimit te linkut !

6 Dan 1,821, 14:46 Published in Albania Albania Finance in poslovanje Finance in poslovanje


Ne kete artikull do te mesoni si te fitoni para te verteta nepermjet eRepublik.

Nuk e di nese keni degjuar per [url= … preberi več »

Tatuazhe 3D !

0 Dan 1,796, 06:12 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Keto tatuazhe 3D te realizuara nga Japonezi Chooo San te lene pa fjale...
[img]http://www.vetemshqip.[/img] … preberi več »

Tifozët serb rrihen nga shqiptarët në Shkup

2 Dan 1,793, 07:10 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


- Një grup prej dhjetë huliganësh serb janë rrahuar të martën nga dhjetëra të rinj shqiptarë, në afërsi të Ç … preberi več »

★ SHQIPERI vs. Slloveni | Ora 20:45 | Live nga Alb Live ! ★

2 Dan 1,792, 07:54 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Me poshte gjeni linkun per te pare ndeshjen.Shqipëria në pritje të përballjes me Slloveninë

Sonte nga … preberi več »