Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Zot i Luftes i ri ne eShqiperine tone te dashur

Dan 1,831, 12:24 Published in Albania Albanija s strani Edini

Pershendetje se pari
o7 o>
Verejta nga disa shoke te mi qe Loren Sh ka arrit nivelin e luftes Zot i Luftes. Shume urime per ty Loren Sh dhe na bere krenar qe nje Shqiptar u be Zot i Luftes.

Shum urime nga gjithe Shqiptaret o Loren Sh. 🙂

o7!


V + S AND SHOUT!
 

Komentarji

Last Life
Last Life Dan 1,831, 12:26

Urime bishes, im next.

Catatumbo
Catatumbo Dan 1,831, 12:29

Urime vlla 🙂 shpresoj se edhe te tjeret se shpejti do arrijn ne ket nivel dhe do ket shum shqiptar GoW

Fessti
Fessti Dan 1,831, 12:31

urime vlla
i pari i cili ka lind ne shqiperi a

Peja001
Peja001 Dan 1,831, 12:33

urime vella te gjith shqiptaret i pafsha si ti perveq disave qe na duhen ne d3 😛

MeDzeLi
MeDzeLi Dan 1,831, 13:14

nr*regull , por fatekeqesisht shtetas i USA.-s /:

kushtrimzz
kushtrimzz Dan 1,831, 13:43

Urime Loren o/

Shqiperia mburret me ty o7

maxXxy666
maxXxy666 Dan 1,831, 14:06

+1
Urrime vlla mir se vjen se un tash si duket po dal ne pension 🙂

ArnoldDjin
ArnoldDjin Dan 1,831, 14:44

Urime vlla...

Loren Sh
Loren Sh Dan 1,831, 16:24

Shume faleminderit te gjithve!

Kisha vene si target diten 1848, por bonuset per 5 vjetorin e Erep e shkurtuan kohen.

Jam krenar dhe ndihem i nderuar qe jemi krah me krah me njeri tjetrin per shqiponjen dykrenare.

Maaxxy, tani ke nje koleg me shume(edhe pse je *😉

Lyrical Warfare
Lyrical Warfare Dan 1,832, 06:25

Vet per shqiperin nuk shoh gje ketu ne foto o.O 😕

x x x ALBANIA x x x
x x x ALBANIA x x x Dan 1,832, 07:01

po pra po ne usa jo ne shqiperi :

Erlindi
Erlindi Dan 1,832, 07:41

me mir te vish ne shqiperi sepse kan nevoj shqiptaret per lojtar te mdhej siq je ti 😃

OLDStrategy
OLDStrategy Dan 1,832, 07:49

urimeeeeeeeeee keshtu punohet jo duke u perqar me njeri tjetrin TE LUMT

Loren Sh
Loren Sh Dan 1,832, 09:30

Do vij ne Shqiperi se shpejti vellezer. Qe ta ngreme dhe ta cojme atje ku duhet!

Pula Me Cizme
Pula Me Cizme Dan 1,832, 10:59

te lumte

Ififif
Ififif Dan 1,832, 11:22

Zoti Luftes. Terrori i Serbeve. I pari qe ka lind ne Shqiperi me duket...Bravo Loro

Mac RumorSeS
Mac RumorSeS Dan 1,832, 13:35

V+S

erodial
erodial Dan 1,832, 14:29

Urime Loren o>

CrazyAlboz13
CrazyAlboz13 Dan 1,833, 02:14

Shum Urime plako

E R M A L
E R M A L Dan 1,833, 09:00

Ska rendesi nenshtetesia cuna, edhe une shtetesi amerikane kam po sa here eshte ne lufte shqipria apo ka rezistenc i perqendroj te gjitha fuqite dhe armatimet ktu.
Ne amerike kemi vajtur per bonuse 😉

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.