Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Programi i - SIMPSONS FAMILY -

Dan 1,889, 08:37 Published in Albania Albanija s strani KOSOVA PEYONI


Pershendetje bash qytetar te eShqiperis edhe eFamilje e dashur :

PROGRAMI SIMPSONS ESHTE KY :- TE GJITHE SE BASHKU PER SHQIPERINE

- LUFTO PER SHQIPERINE

- DUAJE TE MIREN SHQIPERISE

- MOS PERDOR EMRA HISTORIK ME BE NUMER ANTARVE

- TREGO VETEN NE FUSH BETEJ EDHE ME VEPRA

- NDALOHET FOL SHUME VERPO PAK


- MOS PERDOR MULTI ME ME SHTU NUMER

RRNOFT SHQIPERIA E NATYRALE


BASHKOHU ME PARTIN THE SIMPSONS FAMILY JO PER EMER POR PER ARGETIM SE BASHKU DUKE LUFTUAR PER SHQIPERINE ME ZEMER E JO ME ZOR .*********************************************************************

Kanali IRC : #TheSimpsons
Forumi : http://thesimpsons.perso.ws/
Partia : http://minu.me/7sdq

*********************************************************************


 

Komentarji

MDejzi
MDejzi Dan 1,889, 08:43

First

RopeUe
RopeUe Dan 1,889, 08:44

2nd ❤

iPanchO
iPanchO Dan 1,889, 08:56

qe 1 or jom tu e kqyr foton po prap sun pe gjej veten 🙁(

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dan 1,889, 08:56

ku bre qe 1 ore 😛 qe 20 min e postova foton e djeshit ... 😃

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dan 1,889, 08:59

Suksese

iPanchO
iPanchO Dan 1,889, 09:03

Qellimi ke me tregu sa familje e madheeeee edhe e lumtur jemi bo ,kuptoj hiperbolat 😃 puqqqqqq nga Bossi o>

CmenduriaMB
CmenduriaMB Dan 1,889, 09:05

Me duket gje e ulet te sulmosh parti te tjera ne programin e partise tende....Veten tregoni,dhe sesa e kerkoni bashkimin e shqiptareve....

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dan 1,889, 09:09

cdo parti ka program te vet edhe ideja te veta kjo eshte e jona

te pershendes

Dardan N81
Dardan N81 Dan 1,889, 09:09

V

CmenduriaMB
CmenduriaMB Dan 1,889, 09:13

Nuk me duket program i nje partie te thuash:

"-MOS PERDOR EMRA HISTORIK ME BE NUMER ANTARVE"

Me shume me duket si ligesi dhe si nje sulm i pakuptimt....Nejse nuk po komentoj me gjate se kuptohen shume mire gjerat...Po them thjesht kete,nese doni bashkim mos krijoni percarje kot se koti pa patur asnje SHKAS.Mos e shprehni keshtu,ne te keqe te Shqiperise,inatin ndaj mossukseseve tuaja....Ju pershendes!

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dan 1,889, 09:14

nuk perdori emer per me bo numer antarve por verpa ne luft

skem nevoj per multi me bo vetem numer e kerka per me luftu

ajo ke qellimi
tung

kushtrimzz
kushtrimzz Dan 1,889, 09:14

oS

Pershendetje
Pershendetje Dan 1,889, 09:42

oS nga eMotra

LmBigger
LmBigger Dan 1,889, 09:46

oS

JUNIORALB
JUNIORALB Dan 1,889, 10:34

15th VVVV

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,889, 11:39

bravo,
bash me verte fillova ta lexoj nga poshte lart se mos kishte ndonje kuptim si ai paraardhesi.

gjithsesi jeni te medhenj.

Respekte.

a le si ander
a le si ander Dan 1,889, 12:25

@dejzii94 nuk je ne foto! e din vet ku je!

cLaw eagLe
cLaw eagLe Dan 1,889, 13:24

V+S

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Dan 1,889, 14:59

Thjesht ama lezetshem 😃

oS

Arius argiri
Arius argiri Dan 1,889, 15:43

ne lidhje me çeshtjet e emrit o peyon secili ka qefin e vete ! njerit i pelqejne simpsonsat dhe tjetrit historite e arberit! sigurisht nese lojtaret i pelqen te argetohen me simpsonsat e ealbanias sikur te mos mjaftojne ata te TV mund te vijne ne kete parti nese i pelqejne historite e arberit mund te vijne ne partine LIDHJA E ARBERIT !

Andiroid
Andiroid Dan 1,889, 15:55

Arius ti po krijon perçarje! hahahahhaha

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dan 1,889, 16:03

arius puuuuq e kiiii 😃

e ki zanat me prek shqiptarin ne ndjenja patriotike per artije personale

o7

LmBigger
LmBigger Dan 1,889, 16:15

Kur na jemi ktu, kujt sja lshojna rendin
Na jena SIMPSONS, na e kallim vendin.

oS

AL KiLLER
AL KiLLER Dan 1,889, 16:20

hehehe Ojjj LuLijaaa Jonnn Me Limonaaa .................................
Veq kush na ka inati se ma te fort nuk gjen hahahha V t'madhe

ikonomista
ikonomista Dan 1,889, 17:05

(Y) : D spo di qka me shtu ma teper, kshtu qe pe lo me qekaq : )

Catatumbo
Catatumbo Dan 1,889, 17:14

o/

AM14
AM14 Dan 1,890, 02:00

oS

Nderim Ujkaj
Nderim Ujkaj Dan 1,890, 09:19

v+s

ArdiAlb
ArdiAlb Dan 1,890, 10:30

- MOS PERDOR EMRA HISTORIK ME BE NUMER ANTARVE

Jam shume dakort me kete pike prandaj duhet ti ndyshojm emrat aktual ne emra kukullash si DragonBall, Tomi dhe Xheri etj

- MOS PERDOR MULTI ME ME SHTU NUMER

Te ftoj nje xhiro nga PEA dhe VV

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dan 1,890, 12:45

Nuk jan punt e mija ato une kqyri familjen tem kisss e ki

RobertLee1861
RobertLee1861 Dan 1,890, 13:22

Civsa none

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dan 1,890, 13:31

From 620 - 1730 to Victory !

Thank you allies . Problem Serbs ?

hup kopil shkine

Erlindi
Erlindi Dan 1,891, 07:54

bravo vella

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.